Najnowsze wiadomości
Startuje Liga Szóstek - terminy 1 i 2 kolejki!
W szeregach BLS`u witamy ponownie Piekarnię "Okruszek" i PUB Bramę, które dostały się do Turnieju BLS z listy rezerwowej utworzonej w styczniu 2016 r.
Zarówno beniaminkom BLS`u jak i wszystkim pozostałym drużynom życzymy emocjonujących, pasjonujących, obfitujących w bramki meczów oraz gry fair w stosunku do przeciwnika, sędziów i innych zainteresowanych rozgrywkami BLS w piłce nożnej!
Regulamin oraz wazne informacje przed startem Ligi Szostek zamieswzczone zostaną na stronie internetowej oraz przesłane będą kapitanom w najbliższy czwartek, tuż po spotkaniu z sędziami, które zaplanowane jest w najblizszą środę.
Poniżej zamieszczam harmonogram 1 i 2 kolejki Ligi Szostek:
1 KOLEJKA LIGI SZÓSTEK
SOBOTA - 23.04.2016 r.
4 liga
11:00: TST Elektrociepłownia - Chorten
11:45: BOSiR - Bialcan
12:30: KZK - Fan Futbol
13:15: FC Białostoczek - Ramis
6 liga
14:00: Piekarnia "Okruszek" - Amigos
14:45: Mario Band - FC Lazos
15:30: Olczak Team - Pub Brama
16:15: Cooltura Taxi - Krzymowski Team
5 liga
17:00: Browar Murza Gol - TSR Genticus
17:45: Drużyna A "Miły" - Radar Krynice
18:30: Gondoleaugustow.pl - Lambada Choroszcz
19:15: Groupon Znienacka - Ventus Windsurfing
NIEDZIELA - 24.04.2016 r.
1 liga
09:30: Deem - Hurtownia Krokus
10:15: Cukiernia Rozwadowski - Biała Białystok
11:00: Dragon - Krymar
11:45: Czarne Strzały - Kraska Team
3 liga
12:30: TIM Aquapomp - Auto Team
13:15: UM Białystok - Poltank
14:00: New-Optica - Top Auto
14:45: Pretorium - Ajas-Spedycja
2 liga
15:30: Piasta OMON.PL - AB Grand
16:15: Nankatsu - FC DrTusz
17:00: VEMAR PAMO Adrenalina - Drapieżnik
17:45: SaMASZ - Aptel
2 liga
11:00: Aptel - Drapieżnik
11:45: SaMASZ - FC DrTusz
12:30: VEMAR PAMO Adrenalina - Piasta OMON.PL
13:15: Nankatsu - AB Grand
1 liga
14:00: Hurtownia Krokus - Biała Białystok
14:45: Dragon - Kraska Team
15:30: Cukiernia Rozwadowski - Czarne Strzały
16:15: Deem - Krymar
3 liga
17:00: UM Białystok - Auto Team
17:45: Pretorium - TIM Aquapomp
18:30: New-Optica - Poltank
19:15: Top Auto - Ajas-Spedycja
NIEDZIELA - 08.05.2016 r.
5 liga
09:30: Browar Murza Gol - Lambada Choroszcz
10:15: Drużyna A "Miły" - Groupon Znienacka
11:00: Gondoleaugustow.pl - Ventus Windsurfing
11:45: TSR Genticus - Radar Krynice
4 liga
12:30: Chorten - Ramis
13:15: TST Elektrociepłownia - Fan Futbol
14:00: FC Białostoczek - BOSiR
14:45: KZK - Bialcan
2 liga
15:30: Pub Brama - FC Lazos
16:15: Olczak Team - Amigos
17:00: Mario Band - Cooltura Taxi
17:45: Piekarnia "Okruszek" - Krzymowski Team