Najnowsze wiadomości
OPIEKUNOWIE DRUŻYN, TRENERZY, KAPITANOWIE i PIŁKARZE BLS !!! Rozpoczęły się zgłoszenia do II Turnieju Halowego!
Poprawnie wypełnione zgłoszenia należy złożyć w siedzibie Organizatora (BOSiR, ul. Włókiennicza 4, pok. 218 - I piętro) wraz z opłatą wpisową 180,00 zł oraz ewentualnymi karami regulaminowymi za walkowery w Lidze Szostek.
Mecze rozgrywane będą tak jak w I Turnieju Halowym czyli w godzinach 14:00 – 21:00 (sobota i niedziela) na sali sportowe Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych (ul. Słonimska 47/1).
1 kolejka II Turnieju Halowego odbędzie się w weekend 22/23 października 2016 r.
* w sobotę (22.10.) w godz. 14:00 - 16:20 rozgrywki rozpocznie 6 liga
* w sobotę (22.10.) w godz. 16:20 - 18:40 rozgrywki rozpocznie 5 liga
* w sobotę (22.10.) w godz. 18:40 - 21:00 rozgrywki rozpocznie 4 liga
* w niedzielę (23.10.) w godz. 14:00 - 16:20 rozgrywki rozpocznie 3 liga
* w niedzielę (23.10.) w godz. 16:20 - 18:40 rozgrywki rozpocznie 2 liga
* w niedzielę (23.10.) w godz. 18:40 - 21:00 rozgrywki rozpocznie 1 liga
22/23.10.2016 r. - 1 kolejka (S-6,5,4; N-3,2,1)
29/30.10.2016 r. - 2 kolejka (S-1,3,2; N-4,6,5)
05/06.11.2016 r. - 3 kolejka (S-5,4,6; N-2,1,3)
12/13.11.2016 r. - 4 kolejka (S-4,6,5; N-1,3,2)
19/20.11.2016 r. - wolny weekend z powodu zajętej sali sportowej
26/27.11.2016 r. - 5 kolejka (S-3,2,1; N-6,5,4)
03/04.12.2016 r. - 6 kolejka (S-2,1,3; N-5,4,6)
10/11.12.2016 r. - 7 kolejka (S-6,5,4; N-3,2,1)
18.12.2016 r. - baraże i oficjalne zakończenie turnieju
Pierwszeństwo zgłoszenia do Ligi Szóstek mają zespoły (w kolejności alfabetycznej):
AB Grand, Ajas-Spedycja, Amigos, Aptel, Auto Team, Bialcan, Biała Białystok, BOSiR, Browar Murza Gol, Chorten, Cooltura Taxi, Cukiernia Rozwadowski, Czarne Strzały, Deem, Dragon, Drapieżnik, Drużyna A "Miły", Fan Futbol, FC Białostoczek, FC DrTusz, Gondoleaugustow.pl, Groupon Znienacka, Hurtownia Krokus, Kraska Team, Krymar, Krzymowski Team, KZK, Lambada Choroszcz, Mario Band, New-Optica, Olczak Team, Piasta-OMON.PL, Poltank, Pretorium, Pub Brama, Radar Krynice, Ramis, SaMASZ, TIM Aquapomp, Top Auto, TSR Genticus, TST Elektrociepłownia, UM Białystok, VEMAR PAMO Adrenalina, Ventus Windsurfing.
Z listy rezerwowej pierwszeństwo zgłoszenia mają w kolejności:
1. Żółta Łódź Podwodna (kapitan Marcin Prończyk).
2. Targowisko Miejskie (kapitan Bogdan Budzisz).
3. JM Garden (kapitan Marcin Ignaciuk).
W przypadku nie zgłoszenia się powyższych drużyn w kolejności oczekują:
4. Vikings Team (kapitan Marcin Skibiński).
5. Auto Serwis Klimowicz (kapitan Marek Klimowicz).
6. FC Bionic Frog (kapitan Grzegorz Wenclewicz).
7. KS Mamuty (kapitan Przemysław Płoński).
... i jeszcze 4 następne (Marbaled, Ostry, Skill Squad oraz FC Zwycięstwo).
Poprawnie wypełnione zgłoszenie drużyny (druk należy do pobrania w zakładce Informacje/Download) to takie, które zawiera:
- imiona, nazwiska, pełne daty urodzenia oraz podpisy minimalnie 10 osób w kolejności alfabetycznej,
- imiona, nazwiska, pełne daty urodzenia oraz podpisy maksymalnie 25 osób w kolejności alfabetycznej,
- e-mail każdego z zawodników,
- w przypadku osób niepełnoletnich oprócz podpisu, imię i nazwisko, datę urodzenia oraz oświadczenie rodzica / opiekuna zezwalające na grę,
- w rubryce "Przybyli" imiona i nazwiska zawodników, którzy nie zostali zgłoszeni przez drużynę do poprzedniego turnieju,
- w rubryce "Ubyli" imiona i nazwiska zawodników, którzy odeszli z jakichkolwiek powodów z zespołu,
- datę (lewy dół strony),
- czytelny podpis osoby odpowiedzialnej za drużynę (prawy dół pierwszej strony),
- nazwisko i imię osoby odpowiedzialnej za drużynę (1 osoba),
- telefon kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za drużynę,
- e-mail używany przez osobę odpowiedzialną za drużynę,
- trenerze zespołu (lub ew. osobie towarzyszącej drużynie, która może przebywać w strefie zmian podczas meczu),
- stronie WWW drużyny,
- e-mail`u drużyny,
- opisie drużyny (osiągnięcia sportowe, np. wygrane turnieje itp.),
- opisie sponsora
... będą zaktualizowane w Profilu drużyny.
- złożenia podpisu w terminie do 20 października 2016 r. (czwartek, godz. 15:30) w siedzibie Organizatora (BOSiR, ul. Włókiennicza 4, pok. 218 - I piętro),
- złożenia podpisu i wpłaty 10 zł (jak za dopisanie nowego zawodnika) u koordynatora na sali sportowej podczas rozgrywek, przed drugim meczem swojej drużyny w II Turnieju Halowym.
Po złożeniu zgłoszenia do Organizatora nowi zawodnicy będą mogli zostać dopisani do zespołu wtedy, gdy:
- złożą podpis (podając imię, nazwisko i datę urodzenia) w terminie do 20 października (czwartek, godz. 15:00) w siedzibie Organizatora (BOSiR, ul. Włókiennicza 4, pok. 218 - I piętro),
- złożą podpis (podając imię, nazwisko i datę urodzenia) oraz wpłacą 10 zł (za dopisanie nowego zawodnika) u koordynatorów BLS podczas rozgrywek przed drugim meczem swojej drużyny w II Turnieju Halowym.
Nie będzie możliwości wpłacenia 10 zł przed i podpisu po drugim meczu swojej drużyny (zawodnik, który nie złoży podpisu przed drugim meczem swojej drużyny nie będzie mógł uczestniczyć w turnieju).