Najnowsze wiadomości
Drobne zmiany w terminarzu 5 i 6 kolejki II TH BLS 2016
Trzecioligowy Poltank po zwycięstwie 2:1 z FC DrTuszem ma już 4 punkty przewagi nad drugą ekipą w tabeli - KZK. Drużyna Piotra Ryszkowskiego ma najwięcej strzelonych i najmniej straconych goli spośród drugoligowców i dzięki temu jest na dobrej drodze do awansu.
Pięć punktów przewagi nad drugą drużyną (FC Białostoczkiem) w czwartej lidze ma TST Elektrociepłownia, która w 4 kolejce wygrała 3:0 z Fan Futbolem i zanotowała czwarte zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. TST podobnie jak Poltank strzeliła najwięcej i straciła najmniej bramek w swojej lidze przez co awans do III ligi wydaje się na wyciągnięcie ręki.
W VI lidze jak dotąd punktów nie straciły Biasan i Krzymowski Team. Biasan w meczu na szczycie ograł także niepokonaną dotąd Pub Bramę aż 5:0, a Krzymowski Team o jedną bramkę okazał się lepszy od Gondoliaugustow.pl zwyciężając z nimi 3:2. Walka o awans w tej lidze zapowiada się więc pasjonująco.
W ostatnich trzech kolejkach nastąpiły drobne zmiany w terminarzu, które zostały zaktualizowane w systemie.
13:25 (6) Elektryczni vs. Biasan (awansem z 6 kolejki)
14:00 (3) Auto Team vs. UM Białystok
14:35 (3) FC DrTusz vs. Chorten
15:10 (3) Top Auto vs. Ajas-Spedycja
15:45 (3) KZK vs. Poltank
16:20 (2) Drapieżnik vs. Aptel
16:55 (5) Groupon Znienacka vs. Drużyna A „Miły”
17:30 (2) AB Grand vs. Piasta OMON.PL
18:05 (2) Dragon vs. Pretorium
18:40 (1) Hurtownia Krokus vs. NSTYLE
19:15 (1) Krymar vs. Deem
19:50 (1) VEMAR Adrenalina vs. Kraska Team
13:35 (1) Hurtownia Krokus vs. Kraska Team (awansem z 6 kolejki)
14:00 (6) Pub Brama vs. ZUD Białystok
14:35 (6) Mario Band vs. Adampol SA – Polinvest
15:10 (6) Krzymowski Team vs. Biasan
15:45 (6) Gondoleaugustow.pl vs. Elektryczni
16:20 (5) Ramis vs. Ventus Windsurfing
16:55 (5) Lambada Choroszcz vs. Cooltura Taxi
17:30 (5) Olczak Team vs. Browar Murza Gol
18:05 (2) TIM Aquapomp vs. Biała Białystok
18:40 (4) FC Białostoczek vs. TST Elektrociepłownia
19:15 (4) Radar Krynice vs. Bialcan
19:50 (4) Fan Futbol vs. New-Optica
20:25 (4) BOSiR vs. TSR Genticus
21:00 (1) Czarne Strzały vs. Cukiernia Rozwadowski
14:35 (2) Piasta OMON.PL vs. Aptel
15:10 (2) Drapieżnik vs. Dragon
15:45 (2) TIM Aquapomp vs. Pretorium
16:20 (2) AB Grand vs. Biała Białystok
16:55 (1) NSTYLE vs. Deem
17:30 (1) Krymar vs. Czarne Strzały
18:05 (1) VEMAR Adrenalina vs. Cukiernia Rozwadowski
18:40 (3) FC DrTusz vs. UM Białystok
19:15 (3) Top Auto vs. Auto Team
19:50 (3) KZK vs. Chorten
20:25 (3) Poltank vs. Ajas-Spedycja
14:00 (5) Groupon Znienacka vs. Browar Murza Gol
14:35 (5) Drużyna A „Miły” vs. Cooltura Taxi
15:10 (5) Olczak Team vs. Ventus Windsurfing
15:45 (5) Lambada Choroszcz vs. Ramis
16:20 (4) TST Elektrociepłownia vs. Bialcan
16:55 (4) FC Białostoczek vs. New-Optica
17:30 (4) Radar Krynice vs. BOSiR
18:05 (4) Fan Futbol vs. TSR Genticus
18:40 (6) Gondoleaugustow.pl vs. Adampol SA - Polinvest
19:15 (6) Mario Band vs. ZUD Białystok
19:50 (6) Krzymowski Team vs. Pub Brama
14:00 (6) Gondoleaugustow.pl vs. Mario Band
14:35 (6) Elektryczni vs. Pub Brama
15:10 (6) Biasan vs. Adampol SA – Polinvest
15:45 (6) Krzymowski Team vs. ZUD Białystok
16:20 (5) Lambada Choroszcz vs. Ventus Windsurfing
16:55 (5) Groupon Znienacka vs. Olczak Team
17:30 (5) Drużyna A „Miły” vs. Ramis
18:05 (5) Cooltura Taxi vs. Browar Murza Gol
18:40 (4) Bialcan vs. New-Optica
19:15 (4) Radar Krynice vs. TSR Genticus
19:50 (4) FC Białostoczek vs. Fan Futbol
20:25 (4) TST Elektrociepłownia vs. BOSiR
14:00 (3) KZK vs. FC DrTusz
14:35 (3) Top Auto vs. UM Białystok
15:10 (3) Poltank vs. Auto Team
15:45 (3) Ajas-Spedycja vs. Chorten
16:20 (2) Aptel vs. Biała Białystok
16:55 (2) AB Grand vs. TIM Aquapomp
17:30 (2) Piasta OMON.PL vs. Dragon
18:05 (2) Drapieżnik vs. Pretorium
18:40 (1) Deem vs. Kraska Team
19:15 (1) NSTYLE vs. Czarne Strzały
19:50 (1) Hurtownia Krokus vs. VEMAR Adrenalina
20:25 (1) Krymar vs. Cukiernia Rozwadowski
NIEDZIELA (18.12.2016 r.)
14:40 - Baraż o II ligę (7 drużyna II ligi vs. Vicemistrz III ligi)
15:20 - Oficjalne zakończenie (wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom)
16:00 - Baraż o I ligę (7 drużyna I ligi – Vicemistrz II ligi)
16:40 - Baraż o III ligę (7 drużyna III ligi – Vicemistrz IV ligi)
17:20 - Baraż o V ligę (7 drużyna V ligi – vicemistrz VI ligi)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przypominamy o obowiązku kontroli przed każdym meczem ilości żółtych i czerwonych kartek dotyczących ich zawodników (widocznych w profilu danego zespołu) oraz kar nałożonych przez Komisję Regulaminową, a co za tym idzie respektowania wynikających z nich zawieszeń zgodnych z Regulaminem II Turnieju Halowego VIII edycji BLS.
Pamiętać należy, że otrzymane żółte i czerwone kartki oraz kary nałożone przez Komisję Regulaminową w II Turnieju Halowym będą obowiązywały także w meczach barażowych.
Po zakończeniu barażów na kolejny turniej przechodzą jedynie samoistne czerwone kartki oraz inne kary nałożone przez Komisję Regulaminową.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie może być takiej sytuacji, że w Protokole Meczowym jest mniej wpisanych zawodników niż przychodzi na mecz Waszej drużyny.
W przypadku wykrycia takich sytuacji (nawet jeśli będzie to dotyczyło zawodników zgłoszonych do Turnieju) niestety będą walkowery.
Pamiętajcie, że do Protokołu Meczowego możecie wpisać nawet 14 osób jakich się spodziewacie (oczywiście jeśli są zgłoszeni do Turnieju)!
Proszę równiez o sprawdzanie prawidłowości wpisanych strzelców oraz ukaranych zawodników.