Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych użytkowników serwisu BLSPILKANOZNA.LIGSPACE.PL Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.

Powyższe dane, w sposób zautomatyzowany mogą być przekazywane i przetwarzane przez naszych zaufanych partnerów, tj. dostawców technologii IT, podmioty wyświetlające reklamy oraz dostarczające statystyki ruchu w serwisie. Jeśli nie zgadzasz się na przekazywanie i przetwarzanie tych danych, wykorzystaj stosowne ustawienia przeglądarki internetowej

Dane osób biorących udział w rozgrywkach

Z uwagi na przeznaczenie i sposób działania serwisu blspilkanozna.ligspace.pl na stronach serwisu mogą być prezentowane dane osobowe osób biorących udział w rozgrywkach sportowych obsługiwanych przez serwis, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, wzrost, waga, zdjęcie (wizerunek), adres e-mail.

Dane są przetwarzane w celu zaprezentowania przebiegu rozgrywek sportowych, generowania indywidualnych statystyk uczestników rozgrywek, składów osobowych poszczególnych drużyn oraz prowadzania komunikacji elektronicznej z uczestnikami rozgrywek.

W tym przypadku Administratorem danych osobowych uczestników rozgrywek jest podmiot odpowiedzialny za prowadzenie serwisu blspilkanozna.ligspace.pl, natomiast podmiotem przetwarzającym dane osobowe, tj. udostępniającym narzędzia do zbierania, przetwarzania i prezentowania tych danych jest jest firma Imachine Artur Pławecki z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach

Twoje Prawa

Szczegółowe informacje

Wszystkie niezbędne informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności dostępnej pod adresem Polityka prywatności

14 grudnia 2016

KRYMAR MISTRZEM II TURNIEJU HALOWEGO BLS 2016 !!!

Emocje w 7 (ostatniej) kolejce II Turnieju Halowego trzymały kibiców w napięciu do samego końca - czyli późnego niedzielnego wieczoru. W ostatnim meczu rozstrzygnęły się losy mistrzostwa I ligi. Ale powoli... od początku.

W sobotę jako pierwsze zmierzyły się drużyny VI ligi. Gondoleaugustow.pl podejmowało Mario Band. Po ostatnim gwizdku sędziego Gondolierzy schodzili z boiska jako ta drużyna, która zapewniła sobie utrzymanie w BLS`ie. Zagrożony spadkiem Mario Band z 6 punktami musiał czekać na wynik meczu ZUD`u Białystok, który miał do niego tylko 2 oczka straty. Podczas weryfikacji Protokołu Meczowego okazało się jednak, że w składzie drużyny Gondoli zagrał Marcin Zarzecki, który nie został zgłoszony do II Turnieju Halowego. Weryfikacja protokołów odbyła się w poniedziałek i wtedy też na Gondoleaugustow.pl nałożono walkower 0:3. Zespoły zamieniły się miejscami w tabeli. Wszystkie bramki zdobyte przez zawodników Gondoliaugustow.pl nie zostaną zgodnie z Regulaminem wliczane do rejestru drużyny oraz indywidualnej klasyfikacji strzelców. Walkower ten nie jest płatny ponieważ mecz został rozegrany.
Regulamin Rozgrywek II Turnieju Halowego VIII edycji BLS
§ 5 Kary i dyskwalifikacje
1. Kary drużynowe:
Kara weryfikacji zawodów jako walkower oznacza weryfikację wyniku meczu na 0:3 na niekorzyść ukaranego zespołu, natomiast jeżeli różnica goli na koniec meczu jest równa bądź wyższa niż 3 na niekorzyść ukaranego klubu, wówczas utrzymywany jest w mocy rzeczywisty wynik meczu.
Drużyna przegrywa mecz walkowerem jeżeli:
- wystawi do gry nieuprawnionego zawodnika (np. brak zgłoszenia...)
Jeśli z jakiś powodów mecz się odbył, a został zweryfikowany na walkower to:
- strzelcom bramek drużyny ukaranej, nie nalicza się trafień (zostaną usunięte),
- zawodnikom napomnianym kary liczą się do dalszej klasyfikacji.
(...)

W drugim spotkaniu Elektryczni, którzy już w 6 kolejce wiedzieli, że żegnają się z BLS`em podejmowali mającą szanse bezpośredniego awansu do V ligi Pub Bramę. 4:0 zwyciężył faworyt przeskakując w tabeli Biasan, który już przygotowywał się do meczu z Adampol`em. Biasan który do bezpośredniego awansu potrzebował zwycięstwa już w pierwszej połowie wygrywał 3:0. Mecz zakończył się wynikiem 7:1 (w tym "hat-trick" Karola Naumnika). Biasan zajął pierwsze miejsce w VI lidze awansując z niego do V ligi. Pub Brama wiedziała, że zmierzy się w barażu o wyższą ligę lecz aby dowiedzieć się z kim zagra musiała poczekać na rozstrzygnięcia w V lidze.
W ostatnim meczu VI ligi Krzymowski Team podejmował ZUD Białystok. Po zwycięstwach Pub Bramy i ZUD`u pozycja Teamu Krzymowskiego nie mogła już ulec zmianie. Mecz miał za to bardzo duże znaczenie dla ZUD`u, który walczył o utrzymanie w VI lidze. Przy zwycięstwie ZUD`u jeszcze w sobotę wiadomo było, że z ligą pożegnać może się Mario Band, które przegrało z Gondolierami. W poniedziałek po weryfikacji Protokołów Meczowych okazało się, że przy zwycięstwie ZUD`u z ligi BLS spadłyby Gondoleaugustow.pl. Krzymowski zwyciężając wyraźnie z ZUD`em 7:3 (po m. in. 4 trafieniach Adama Milewskiego) pokazał jednak, że ma drużynę, która walczy do końca i będzie się liczyć w walce o awans w kolejnym turnieju BLS. ZUD Białystok podobnie jak Elektryczni (którzy w 7 spotkaniach zaliczyli tylko dwa remisy) żegnają się na tą chwilę z BLS`em.

8. Elektryczni (spadek z BLS)

Kolejne mecze grała V liga. W pierwszym spotkaniu ostatniej kolejki II Turnieju Halowego spotkały się Lambada Choroszcz z Ventusem Windsurfing. Lambada traciła do Ventusu jedno oczko. Po pierwszych trzech minutach meczu Ventus przy "odrobinie szczęścia" prowadził już 3:0. Lambada powoli wyszła z szoku po szybko straconych bramkach i do przerwy był remis 3:3. W drugiej połowie Ventus dołożył jeszcze trzy gole tracąc jednego i zwyciężył 6:4. Dzięki takiemu wynikowi wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli mając taką samą ilość punktów co Groupon Znienacka jednak lepszy bilans bezpośredniego meczu). Do rozegrania w V lidze pozostały jeszcze trzy mecze. W następnym Groupon Znienacka podejmował Team Olczaka. Groupon miał szansę zostać liderem swojej ligi, a Olczak Team walczył o wydostanie się z przedostatniego miejsca i utrzymanie się w V lidze bez konieczności rozgrywania barażu. Po 23 min. meczu Groupon był jedną nogą przynajmniej w barażach o wyższą ligę prowadząc od 6 min. po bramce Dawida Daniluka. W 24 min. Tomasz Grzywiński i Kamil Koleśnik wyprowadzili Olczaka na prowadzenie. W 25 min. czerwoną kartkę za "naruszenie nietykalności cielesnej poprzez odepchnięcie z nadmierną siłą przeciwnika rękoma" ujrzał Tomasz Wawreniuk, który będzie pauzował w 5 kolejnych meczach swojej druzyny w kolejnym turnieju.
§ 5 Kary i dyskwalifikacje:
Pkt. 2. Kary indywidualne, ppkt. 3
a) "za naruszenie nietykalności cielesnej (kopnięcie, uderzenie ręką, głową odepchnięcie z nadmierną siłą) osób biorących udział w grze lub poza grą lub innych osób w czasie lub poza grą - kara dyskwalifikacji w wymiarze 5 meczów, ponowne popełnienie tego przewinienia skutkować będzie karą dyskwalifikacji na 7 kolejnych meczów."

W min. 26 obydwa zespoły zdobyły po jednym golu. Dla Olczaka bramkę zdobył ponownie Tomasz Grzywiński, a dla Grouponu - Michał Owsiejczuk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Olczaka, dzięki czemu ekipa Olczaka (wskakując na 6 miejsce) przeskoczyła w tabeli Drużynę A "Miły", która za chwilę miała rozegrać mecz z walczącym o bezpośredni awans do IV ligi Ramis`em. Zespół Olczaka kibicował więc Ramisowi, a Groupon musiał trzymać kciuki za Drużynę A "Miły". Już w 4 min. meczu prowadzenie Drużynie A dał Grzegorz Janiak. Jeszcze przed przerwą wyrównał Bartosz Łapka. W drugiej połowie Ramis zdobył jeszcze dwa gole i w ten sposób przypieczętował bezpośredni awans do wyższej ligi. Drużyna A pozostała na miejscu 7 mając jedynie trzy punkty przewagi nad ostatnim w tabeli Browarem Murza Gol, którego podejmowała Cooltura Taxi. Zwycięstwo Ramisu spowodowało, że Groupon spadł na trzecie miejsce tracąc możliwość awansu. Browar do uniknięcia spadku musiał rozgromić Coolturę. Biorąc pod uwagę miejsca w tabeli tych dwóch drużyn wydawało się to mało realne. Cooltura choć przegrywała 0:1 potrafiła jeszcze przed przerwą przechylić szalę w kierunku zwycięstwa na swoją korzyść prowadząc 2:1. Browar podświadomie czując, że ciężko będzie rozgromić Coolturę nie chciał się jednak pożegnać z V ligą porażką i dążył do korzystnego wyniku. Wyrównującą bramkę w 22 min. zdobył Bogdan Grybowicz. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Browar w kolejnym turnieju zagra zatem w VI lidze. Cooltura zakończyła turniej na 4 miejscu w tabeli. Wiadomo już także było, że w barażu o V ligę Drużyna A "Miły" zmierzy się z Pub Bramą.

8. Browar Murza Gol (spadek do VI ligi)

W IV lidze już po rozegraniu 5 kolejek awans zapewniła sobie TST Elektrociepłownia (jako pierwsza ze wszystkich zespołów II Turnieju Halowego BLS!).
Ciekawie zapowiadała się walka o drugie miejsce zapewniające grę w barażu o III ligę. Do tego aspirowały BOSiR, New-Optica, Bialcan i FC Białostoczek. Na ostatnim miejscu z dwoma punktami był Fan Futbol, a o jedno oczko więcej miał Radar Krynice i to pomiędzy tymi dwoma zespołami rozstrzygnąć się musiały losy bezpośredniego spadku i gry w barażu o IV ligę. Każdy z nich grał jednak z innym przeciwnikiem.
W pierwszym spotkaniu 7 kolejki II Turnieju Halowego Bialcan dość gładko bo 3:0 pokonał New-Optikę i przeskakując ją oraz BOSiR plasował się na drugiej pozycji. W tym momencie wiadomo było, że już tylko zwycięstwo BOSiR`u odbierze baraż o III ligę Bialcanowi. W kolejnym meczu Radar Krynice po zwycięstwie 4:0 nad Genticusem zapewnił sobie udział w barażu o IV ligę. Fan Futbol przed spotkaniem z FC Białostoczkiem wiedział już, że nie wydostanie się z ostatniego miejsca. Przegrał 0:2 i zakończył turniej bez zwycięstwa na koncie. Ostatni mecz IV ligi trzymał w napięciu aż do przedostatniej minuty. BOSiR, który w przypadku wygranej mógł zagrać w barażu o III ligę grał z liderem - TST Elektrociepłownią. Bialcan nerwowo obgryzał paznokcie na trybunach aż do 29 min., w której bramką dla Elektrociepłowni popisał się Michał Kozłowski. Chwilę później sędziowie zakończyli mecz i sobotnie rozgrywki BLS. BOSiR przegrał 0:1 przez co spadł nawet za podium, a Elektro udowodniła, że bezpośredni awans poprostu jej się należy. Wygrała 6 z 7 meczów w turnieju w jednym tylko remisując. Bialcan odetchnął z ulgą przygotowując się już do barażu o III ligę. Na swojego przeciwnika musiał jednak poczekać do niedzieli.

TABELA KOŃCOWA IV LIGI:
1. TST Elektrociepłownia (awans do III ligi)
8. Fan Futbol (spoadek do V ligi)

Po ciekawej sobocie niedziela też miała swój smaczek - mieliśmy wkońcu poznać Mistrza II Turnieju Halowego.

Niedzielne spotkania rozpoczęła jednak III liga.
W pierwszym meczu mieliśmy się dowiedzieć czy nieobliczalnego beniaminka KZK stać na kolejny awans w tym roku. Po 30 min. gry stało się jasne, że KZK zostało nowym drugoligowcem zajmując pierwsze miejsce w tabeli III ligi! Okazałe zwycięstwo 5:2 z FC DrTusz`em spowodowało, że KZK powiększyło przewagę na tyle, że nie musiało obawiać się kolejnych meczów swoich najgroźniejszych konkurentów do awansu - Ajas-Spedycji i Poltanku. Czerwoną kartkę w spotkaniu z KZK otrzymał zawodnik FC DrTusz`a - Kamil Ceckowski, który za za wybitnie niesportowe zachowanie (użycie wulgarnych słów w kierunku przeciwnika) będzie pauzował w 3 kolejnych wg terminu meczach swojego zespołu już w następnym turnieju.
g) za używanie ordynarnego, obraźliwego języka, wulgarnych i lżących słów (bez stopniowania obelg na lżejsze czy cięższe), pogróżek, ostentacyjnych gestów, gwałtowne protesty i agresywne zachowywanie się itp. przed, w czasie i po spotkaniu wobec osób biorących udział w grze lub poza grą lub innych osób, Sędziego oraz osób funkcyjnych kibiców, osób towarzyszących:
--- dla zawodników wpisanych do sprawozdania meczowego – kara dyskwalifikacji w wymiarze 3 meczów karencji, ponowne popełnienie tego przewinienia skutkować będzie karą dyskwalifikacji na 5 kolejnych meczów.

Bezbramkowo zakończyło się następne spotkanie pomiędzy Top Auto, a UM Białystok. Top Auto już przed tą kolejką zapewniło sobie utrzymanie w III lidze. "Urzędnicy" niezmiennie zajmowali 7 miejsce w tabeli lecz mieli tylko dwa punkty przewagi nad ostatnim Auto Team`em, który za chwilę rozpoczynał mecz z Poltankiem. Ekipa Piotra Ryszkowskiego po świetnym początku i czterech zwycięstwach z rzędu, w dwóch kolejnych meczach poniosła dość niespodziewane porażki (z KZK i Ajas-Spedycją), które miały jednak odzwierciedlenie w tabeli III ligi. Poltank wygrał z Auto Team`em 1:0 dając sobie szanse na grę w barażu o II ligę. Musiał jednak liczyć także na to, że Ajas-Spedycja straci punkty z Chortenem. Auto Team po raz drugi w tym roku zalicza spadek bezpośrednio z ostatniego miejsca w swojej lidze po turnieju halowym (po I TH spadł z II ligi). Co ciekawe Auto Team na hali w tym roku nie wygrał ponosząc na 14 meczów aż 10 porażek, a 4 razy zremisował. UM Białystok wiedział, że w barażu o utrzymanie zmierzy się z drugą drużyną IV ligi - Bialcanem. Wracając do opisu ostatniej kolejki... Poltank czekał na wynik Ajasu z Chortenem. W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarzy. Do przerwy więc Poltank był na drugim - barażowym miejscu. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy w 17 min. meczu Przemysław Adamowicz zmartwił Poltank i dał Ajasowi prowadzenie 1:0. Chorten zdołał wyrównać 5 min. przed końcem meczu bramką Adama Pietrasiewicza i ekipa Poltanku znów mogła myśleć o barażach. Mecz jeszcze trwał i kiedy już wszyscy myśleli, że taki wynik się utrzyma ponownie do bramki Chortenu drogę znalazł Przemysław Adamowicz, który tym trafieniem zapewnił Ajas`owi drugie miejsce i grę w barażu o II ligę. Poltank spadł na trzecią lokatę.

8. Auto Team (spadek do IV ligi)

Kolejne mecze rozgrywała najbardziej zacięta II liga. Po 6 kolejkach sytuacja w tej lidze była najbardziej skomplikowana. Pomiędzy ostatnią, a pierwszą drużyną były zaledwie 3 punkty różnicy!
W pierwszym II-ligowym spotkaniu Aptel podejmował Białą Białystok, która walczyła o uniknięcie ostatniego miejsca w tabeli. Aptel miał szanse na awans. Pierwszą i jak się okazało jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 5 min. Błażej Borowski, który wprowadził Aptel na fotel lidera tabeli. Porażka Białej spowodowała, że ekipa Piotra Tarasewicza zaliczyła w tym roku zarówno awans do I ligi (po I Turnieju Halowym) jak i dwa spadki (po Lidze Szóstek i II Turnieju Halowym).
W drugim meczu AB Grand podejmował TIM Aquapomp. Ewentualna wygrana plasowała drużynę AB Grandu na pierwszym miejscu, a TIM Aquapomp miał szanse zarówno wskoczyć na miejsce barażu o awans jak i w końcowej klasyfikacji zająć miejsce obligujące do gry w barażu o utrzymanie. W pierwszej połowie aż trzy bramki zdobyli zawodnicy TIM Aquapompu (Łukasz Lisowski, Rafał Michnowicz i Damian Jakubowski) jednak wygrywali tylko 2:1. Damian Jakubowski zdobył bramkę samobójczą. Przerwa podziałała mobilizująco na zawodników AB Grandu. W drugiej części meczu bramki zdobywali już tylko zawodnicy tej drużyny. Andrzej Bielawski już na początku drugiej połowy doprowadził do wyrównania, a Radosław Kiszkorno w 25 min. zdobył zwycięską bramkę. AB Grand dołożył do kolekcji 3 punkty i tym samym wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli wyprzedzając o jeden punkt Aptel. TIM Aquapomp po przegranej nie był jeszcze do końca pewny utrzymania w lidze. Mogły go jeszcze wyprzedzić Dragon oraz Drapieżnik.
Meczem nr 3 ostatniej kolejki II ligi był pojedynek Piasta OMON.PL z Dragonem. Piasta po zwycięstwie AB Grandu miała jeszcze szansę znaleźć się w barażu o utrzymanie. Dragon walczył o uniknięcie gry w barażu o utrzymanie w II lidze. Mecz zakończył się remisem 0:0. Z takiego wyniku cieszyć się nie mogły obydwa zespoły. Najbardziej zadowolony z takiego rozstrzygnięcia był TIM Aquapomp, któremu obie ekipy zapewniły utrzymanie bez konieczności rozgrywania barażu. Piasta straciła szanse na awans, a Dragon zajmował 6 miejsce ale mógł zostać wyprzedzony przez przedostatniego na tą chwilę Drapieżnika, który w ostatnim turniejowym meczu podejmował nieobliczalnego beniaminka II ligi - Pretorium. Pretorianie przy wygranej mogli sobie zapewnić historyczny awans bezpośrednio z pierwszego miejsca. Wygrana lub remis Drapieżnika w tym meczu zrzuciłaby Dragon na przedostatnie miejsce. Remis Pretorianom zapewniłby jedynie miejsce na ostatnim stopniu podium. Dragon trzymał więc kciuki za Pretorium, a AB Grand, który zajmował fotel lidera (bezpośredni awans) i Aptel, który był na drugim miejscu (baraż o I ligę). Już w 4 minucie meczu do bramki Drapieżnika trafił Rafał Kupiński tym samym przybliżając Pretorium do awansu na najwyższy szczebel BLS`owych rozgrywek. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Rafał Sakowicz. W drugiej połowie na 3:0 (22 min. meczu) podwyższył Marcin Pietrzycki i Pretorianie mogli się już powoli przygotowywać do świętowania. Drapieżnik jednak ugryzł rywala w 29 min. trafieniem Mateusza Stankiewicza. Nie wystraszyło to jednak Pretorian, którym udało się jeszcze zdobyć w tym meczu dwa gole. W tej samej minucie bramkarza Drapieżnika zaskoczył celnym strzałem Kamil Niewiński, a dzieła dokończył Grzegorz Kawałko ustalając zwycięstwo w meczu 5:1 i historyczny awans (z pierwszego miejsca) Pretorium do I ligi BLS! Zwycięstwo Pretorium zrzuciło AB Grand na drugą pozycję, dzięki której jednak zespół Andrzeja Jakiela będzie miał szansę powalczyć o pierwszą ligę. Aptel spadł na trzecie miejsce. Z ulgą odetchnął natomiast Dragon, który utrzymał się w lidze bez konieczności rozgrywania barażu. Drapieżnik musi się podnieść po porażce z Pretorium ponieważ w najbliższą niedzielę czeka go pojedynek o II ligę z Ajas-Spedycją, która zajęła drugie miejsce w III lidze.

8. Biała Białystok

W końcu przyszedł czas na turniejowe rozstrzygnięcia na najwyższym szczeblu BLS`owych rozgrywek. Zostały cztery spotkania I ligi.
Jako pierwsze spotkały się Deem i Kraska Team. Deem mógł jeszcze wskoczyć na turniejowe podium. Kraska Team natomiast żegnała się tym meczem z pierwszą ligą, ponieważ nie miała już szans na utrzymanie. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Deem`u. Bramkę w 10 min. zdobył Grzegorz Nawrocki. W drugiej części meczu zespół Kraski Team w ciągu ośmiu minut trzykrotnie pokonał bramkarza Deemu. Bramki zdobywali Łukasz Kitlas, Rafał Szczesiul i Adrian Zambrowski. Kontaktową bramkę na minutę przed końcem meczu zdobył dla Deem`u Patryk Jackowski. Spotkanie zakończyło się dość niespodziewaną porażką ekipy Jarosława Danileckiego, która wiedziała, że turniej skończy na 4 miejscu w tabeli. Kraska po 6 porażkach z rzędu pożegnała się z I ligę w najlepszy możliwy sposób.
W drugim meczu NSTYLE podejmowało Czarne Strzały. NSTYLE walczyło o uniknięcie 7 miejsca, a Czarne Strzały o tytuł Mistrza II Turnieju Halowego. Pierwszy do bramki trafił w tym spotkaniu Adam Bieńkowski, zapewniając prowadzenie Czarnym Strzałom w pierwszej połowie. W drugiej części gry na 2:0 dla Czarnych Strzał podwyższył Adrian Szydłowski. Cztery minuty później bramkę kontaktową dla NSTYLE zdobył Krzysztof Zalewski. Kiedy na minutę przed końcem meczu Tomasz Lipski podwyższył wynik na 3:1 Czarne Strzały mogły się powoli cieszyć ze zwycięstwa. Rozluźnienie, które wkradło się w szeregi drużyny spowodowało, że kontakt znów złapało NSTYLE. Bramkę dla Ekipy Marcina Kasiuka w 30 min. zdobył Kamil Kucharski. NSTYLE przegrało 2:3 więc zostało na 7 miejscu i o miejsce w I lidze będzie musiało się zmierzyć z AB Grand`em. Dwie żółte kartki w tym spotkaniu otrzymał Marcin Kasiuk, który w meczu barażowym będzie musiał pauzować ponieważ jego pierwsza żółta kartka była zarówno drugą turniejową. Czarne Strzały wygraną zapewniły sobie minimum drugie miejsce w turnieju.
Hurtownia Krokus podejmując w ostatnim turniejowym meczu VEMAR Adrenalinę wiedziała, że po zwycięstwie Czarnych Strzał może jedynie dogonić Krymar, który miał do rozegrania jeszcze mecz z Cukiernią Rozwadowski. Przeskoczyć Krymar wydawało się mało realne ponieważ Hurtownia musiałaby wysoko wygrać z Adrenaliną, a Krymar wysoko musiałby przegrać z Cukiernią. W każdym razie Hurtownia nie miała nic do stracenia. Adrenalina w pierwszym swoim sezonie w I lidze wiedziała już po porażce NSTYLE, że utrzyma się bez konieczności rozgrywania barażu. Hurtownia już po pierwszej połowie nie pozostawiła złudzeń Adrenalinie wygrywając z nią 5:0, w drugiej części meczu dołożyła jeszcze dwa gole zwyciężając 7:0. Taki wynik wystarczał Hurtowni aby mieć nadzieję na drugie miejsce. Warunkiem była jednak ewentualna porażka Krymaru w dowolnym stosunku bramkowym. Adrenalina zajmowała 5 miejsce i tylko ewentualne zwycięstwo Cukierni mogło ją przesunąć o lokatę niżej. W ostatnim turniejowym, najważniejszym spotkaniu, które miało dać odpowiedź na to, kto zdobywa Mistrzostwo II Turnieju Halowego (Czarne Strzały czy Krymar) pierwszą bramkę w 10 min. zdobył weteran BLS`u Tomasz Wawiernia. Co ciekawe dla Tomasza Wawierni był to 216 mecz w BLS`owych rozgrywkach (jest pod tym względem rekordzistą wspólnie z Jarosławem Kryszczyńskim z Cukierni Rozwadowski, który też zagrał w tym meczu) i 102 bramka! Drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Przemysław Zaręba, który w 13 min. dał dwubramkowe prowadzenie Krymarowi. Do przerwy lepszy był Krymar. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej części gry bramkarza Krymaru pokonał Tomasz Grzebieniak, zdobywając 10 gola w turnieju i wysuwając się dzieki niemu na samodzielne prowadzenie w klasyfikacji strzelców I ligi. Cukiernia złapała kontakt jednak nie potrafiła doprowadzić do wyrównania, na które bardzo liczyły Czarne Strzały. W 29 min. losy spotkania rozstrzygnął celnym strzałem Marcin Grygoruk, który jak się później okazało zapewnił tym trafieniem ustalił wynik na 3:1 dla Krymaru i tym samym tytuł Mistrza II Turnieju Halowego VIII edycji Białostockiej Ligi Sportu! Czarne Strzały zostały wicemistrzem ulegając Krymarowi zaledwie różnicą bramek! Hurtownia Krokus zajęła trzecie miejsce!
Drużyna Krymaru bądąc czwartą drużyną w I Turnieju Halowym, zwycięzcą Ligi Szóstek oraz zwycięzcą II Turnieju Halowego została także MISTRZEM całej VIII edycji BLS w piłce nożnej... ale o tym już w innym newsie :)

TABELA KOŃCOWA I LIGI:

1. KRYMAR
Skład z największą ilością meczów: Tomasz Wawiernia (7 meczów), Mirosław Kondratiuk (7), Karol Łotowski (7), Kamil Kołpak (7), Kamil Szymczuk (7), Janusz Miczejko (7), Mateusz Koc (7), Przemysław Zaręba (7), Marcin Grygoruk (7), Piotr Dąbrowski (6), Paweł Chitruszko (6), Marcin Koniuch (6), Janusz Chomik (6), Adrian Zapolski (6), Marek Marciszewski (4).
Pozostali: Karol Kozłowski (1).
Grającym trenerem mistrzowskiej drużyny jest: Tomasz Kuradym.

2. CZARNE STRZAŁY
Skład z największą ilością meczów: Adam Bieńkowski (7 meczów), Tomasz Lipski (7), Grzegorz Bieńkowski (7), Daniel Okuła (7), Adrian Szydłowski (7), Hubert Olchowik (7), Piotr Pietraszewski (6), Marcin Hajduczenia (6), Rafał Sadowski (5), Paweł Babilewicz (4).
Pozostali: Michał Trykoszko (1 mecz).
Trenerem drużyny vicemistrza jest: Kamil Łosiewicz.

3. HURTOWNIA KROKUS
Skład z największą ilością meczow: Łukasz Kalinowski (7), Kamil Worona (7), Xuan Hung Nguyen (7), Piotr Dąbrowski (6), Kamil Kupiec (5), Paweł Lubowicki (5), Krzysztof Osypiuk (5), Paweł Milewski (5), Łukasz Worona (5), Paweł Cywoniuk (3), Krzysztof Urynowicz (3), Andrzej Sobolewski (3).
Pozostali: Wojciech Wyszyński (2), Karol Dawidowski (1), Kamil Krutul (1).
Grającym trenerem mistrzowskiej drużyny jest: Paweł Lubowicki.