Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

14 grudzień 2017

Mecz Gwiazd, baraże i oficjalne zakończenie II Turnieju Halowego BLS 2017 już w najbliższą sobotę (16.12.2017 r.)!

 
 
16 grudnia 2017 r. (w sobotę) od godz. 12:30 serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarską ucztę BLS, podczas której odbędą się baraże o V, IV, III, II i I ligę, Mecz Gwiazd i futsalowe konkursy z udziałem Reprezentantów Białostockiej Ligi Sportu, Reprezentacji Olecka oraz MOKS Białystok i Helios Białystok, a także zakończymy II Turniej Halowy IX edycji BLS nagradzając zwycięzców.



W szczególności zapraszamy zwycięzców w poszczególnych klasyfikacjach:
- wszystkich zawodników drużyn: Krymar, Sukces Technology Group i Czarne Strzały,
- kapitanów lub przedstawicieli drużyn, które zajęły miejsca 1, 2, 3 w swoich ligach,
- najlepszych strzelców każdej ligi,
- kapitanów lub przedstawicieli drużyn zwycięskich w klasyfikacji "Fair-Play" w swoich ligach,
- kapitanów lub przedstawicieli drużyn z "Najlepszą Defensywą" w swoich ligach,
- najlepszego Typera: Tomasza Kuradyma,
- najlepszego Sędziego: Mariusza Gałczyka.
 

Piłkarskie święto BLS odbędzie się na sali sportowej ZSB-G w Białymstoku (ul. Słonimska 47/1).
 

Poniżej szczegółowy harmonogram imprezy:
12:30 - Mecz barażowy o V ligę: Ramis - Bajeczne Obrazy
13:10 - Mecz barażowy o IV ligę: TST Elektrociepłownia - Adampol SA
13:50 - Mecz barażowy o III ligę: KZK - Bialcan
14:30 - Mecz barażowy o II ligę:
BUDMAX Piasta - TIM Aqquapomp
15:10 - Konkurs strzałów z połowy
15:40 - Rozgrzewka zawodników przed Meczem Gwiazd
16:00 - Prezentacja zawodników
16:15 - Początek Meczu Gwiazd: Reprezentacja BLS - Reprezentacja Olecka
16:55 - Team Skill Challenge (w przerwie meczu)
18:10 - Konkurs celności strzałów (po zakończeniu meczu)
18:30 - Wręczenie nagród dla najlepszych zawodników i drużyn II Turniej Halowego IX edycji BLS w piłce nożnej
18:50 - Mecz barażowy o I ligę: Ajas - Drapieznik
 

 
 
KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE:
Najlepsi Strzelcy:
1 Liga – Hubert Olchowik (Czarne Strzały) - 6 goli
2 Liga – Andrzej Aleksiejczuk (AB Grand) - 8 goli
3 Liga – Bartosz Kaniewski (Kraska Team) - 11 goli
4 Liga – Kamil Gracjan Kowalczyk (New-Optica) - 8 goli
5 Liga – Damian Bruliński (Genticus PTH Maltrans) - 13 goli
6 Liga – Szymon Chmur (Dietetyczny Kredens) - 9 goli
Najlepszy Typer:
- Tomasz Kuradym
Najlepszy Sędzia:
- Mariusz Gałczyk (średnia 9,48 w 31 prowadzonych meczach)
 
 
KLASYFIKACJE DRUŻYNOWE:
Klasyfikacja Fair-Play:
1 Liga – Hurtownia Krokus (2 min. kar)*
* tyle samo min. kar miały drużyny: Ajas i cukiernia Rozwadowski jednak zajęły niższe miejsce w tabeli I ligi.
2 Liga – Dragon (bez min. karnych)
3 Liga – Biasan (2 min. kar)
4 Liga – Auto Team (bez min. karnych)
5 Liga – Groupon Znienacka (4 min. kar)
6 Liga – Dietetyczny Kredens (bez min. karnych)
Najlepsza defensywa:
1 Liga – Krymar (5 straconych goli)
2 Liga – Drapieżnik (4 stracone gole)
3 Liga – UM Białystok (13 straconych goli)
4 Liga – Bialcan (9 straconych goli)
5 Liga – Genticus PTH Maltrans (9 straconych goli)
6 Liga – Dietetyczny Kredens (8 straconych goli)
 
 
 
Pierwsze trójki w ligach:
I LIGA
1. Krymar
2. Sukces Technology Group
3. Czarne Strzały
II LIGA
1. Top Auto
2. Drapieżnik
3. AB Grand
III LIGA
1. Kraska Team
2. TIM Aquapomp
3. FC DrTusz
IV LIGA
1. Auto Team
2. Bialcan
3. FC Białostoczek
V LIGA
1. Genticus PTH Maltrans
2. Adampol SA
3. Drużyna A "Miły"
VI LIGA
1. Dietetyczny Kredens
2. Bajeczne Obrazy
3. Rambo
 
 
 
 
Zawodnicy powołani do Reprezentacji powołanej przez Tomasza Kuradyma:
1. Tomasz Bartoszuk (AB Grand) 
2. Adam Bieńkowski (Czarne Strzały) 
3. Łukasz Giczan (Sukces Technology Group)
4. Mariusz Gromko (VAMAR Adrenalina)
5. Tomasz Grzebieniak (Sukces Technology Group)
6. Marcin Grygoruk (Krymar)
7. Łukasz Kalinowski (Hurownia Krokus)
8. Mirosław Kondratiuk (Krymar)
9. Karol Kozłowski (Krymar)
10. Paweł Milewski (Hurtownia Krokus)
11. Piotr Ostapowicz (Ajas)
12. Michał Prokopczyk (Bajeczne Obrazy)
13. Łukasz Skrzypek (Top Auto)
14. Grzegorz Trzpis (Cescom Biała Białystok)
* z powołania z przyczyn rodzinnych nie mógł skorzystać Damian Bruliński (Genticus PTH Maltrans).





Zawodnicy powołani przez Organizatora do konkurencji Team Skill Challenge:
1. Maciej Dudek (FC Białostoczek) - pierwszy i jak na tą chwilę jedyny zawodnik, który zdobył ponad 200 goli w rozgrywkach BLS.
2. Mariusz Gałczyk (najlepszy wg kapitanów Sędzia II Turnieju Halowego BLS 2017).
3. Hubert Olchowik (najlepszy strzelec I ligi podczas II Turnieju Halowego BLS 2017).
4. Tomasz Wawiernia (Krymar) - drugi zawodnik pod względem liczby spotkań rozegranych w BLS`ie, na swoim koncie ma 243 mecze.

* z udziału w koonkurencji z przyczyn zawodowych nie mógł skorzystać Grzegorz Pierzchała (Krzym-Format Białystok) - najlepszy strzelec BLS w 2017 roku, zdobył 41 goli.

 

Pokaż wiadomości