Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

2 luty 2018

I Turniej Halowy czas zacząć! W sobotę i niedzielę pierwsze mecze w tym roku! Ważne informacje!

 

Już jutro zaczynamy rozgrywki I Turnieju Halowego X jubileuszowej edycji Białostockiej Ligi Sportu w piłce nożnej.
O czym należy pamiętać przed pierwszą kolejką?

Poniżej przypominam.


 - Zgłoszenia nowych zawodników:
Nowi zawodnicy będą mogli zostać dopisani do zespołu wtedy, gdy złożą podpis (podając imię, nazwisko i datę urodzenia) oraz wpłacą 10 zł (za dopisanie nowego zawodnika) u Andrzeja (koordynatora BLS podczas trwania rozgrywek) przed pierwszym lub drugim meczem swojej drużyny w I Turnieju Halowym X edycji BLS.
Po rozegraniu drugiego meczu w turnieju nie będzie możliwości dopisania zawodników do składu którejkolwiek z drużyn.
 

- Podczas rozgrywek obowiązują "Przepisy gry w Futsal" z pewnymi wyjątkami, które są zawarte w Regulaminie Rozgrywek I Turnieju Halowego X edycji BLS dostępnego w zakładce Informacje/Download.


- Zapoznać się należy z "Zasadami korzystania z obiektu ZSB-G" dostępnymi w zakładce Informacje/Download.


- Na halę Zespołu Szkół Bodowlano - Geodezyjnych, gdzie rozgrywane będą mecze
najlepiej przybyć minimum 30 minut przed terminem swojego spotkania.


-
Kapitan lub osoba z drużyny przez niego wyznaczona pobiera klucze do szatni od Koordynatora obecnego na sali (Andrzeja) i odpowiada za nie jak i za porządek pozostawiony po wyjściu drużyny z szatni po zakończonym meczu. Kapitan po zakończonym meczu, gdy drużyna skończy korzystać z szatni zwraca klucz Koordynatorowi. W szatni nie można pić alkoholu oraz palić papierosów. Drużyny, które nie będą tego przestrzegać mogą zostać surowo ukarane.
Kapitan lub osoba pobierająca klucz do szatni obowiązkowo zgłasza koordynatorowi nieprawidłowości jakie tam zastanie!


- Zadaniem Kapitana przed meczem jest także wypełnienie protokołu. Można wpisać max. 14 zawodników. Po pierwszym gwizdku sędziego nie można dopisać zawodnika (nawet zgłoszonego do turnieju) do Protokołu. Nie wypełnienie protokołu przed meczem skutkować będzie walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej.


- Do Kapitana należy też przed każdym meczem sprawdzenie żółtych i czerwonych kartek lub ewentualnych zawieszeń wynikających z postanowień Komisji Regulaminowej poprzedniej IX edycji BLS w piłce nożnej.- Przed meczem można rozgrzewać się tylko i wyłącznie bez piłek na korytarzach (uważając jednocześnie na kibiców) lub w narożnikach sali także bez piłek. Z piłkami można rozgrzewać się dopiero po wejściu na plac gry jeżeli czas na to pozwala.- W strefie zmian znajdować się mogą tylko i wyłącznie zawodnicy wpisani do sprawozdania meczowego i gotowi do gry oraz jedna nieprzebrana w strój sportowy OSOBA FUNKCYJNA, którą może być wyłącznie Trener lub Osoba Towarzysząca Drużynie lub Zawodnik (wpisani do zgłoszenia zespołu).
Osoba Towarzysząca Drużynie nie biorąca udziału w grze musi zostać wpisana w Protokole Meczowym w rubrykę Trener.

1 osoba (Trener lub Osoba Towarzysząca drużynie lub inny zawodnik) może przekazywać informacje na stojąco.- W trakcie meczu Kapitan odpowiada za zachowanie drużyny, której każdy z zawodników z osobna powinien zachowywać się zgodnie z ideą "fair-play".


Stroje
• czytelne numery na jednolitych koszulkach drużyny są obowiązkowe (z wyjątkiem bramkarza),

• sędziowie nie będą dopuszczali do meczu zawodnika w znaczniku lub stroju w innym niż swojej drużyny kolorze oraz zawodnika bez numeru na koszulce (z wyjątkiem bramkarza), a także zawodników tej samej drużyny z identycznymi numerami,

• organizator nie zapewnia pojedynczych znaczników na mecz,
• w przypadku niemożliwości zmiany strojów przez mające rozegrać mecz drużyny, znaczniki, które zapewni organizator na ten mecz całej drużynie, zobowiązany jest założyć zespół "Gości" (tj. wymieniony w terminarzu na drugim miejscu),
• w trakcie trwania spotkania zawodnicy nie mogą nosić na sobie przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu innych graczy (biżuteria, zegarki itp. oraz ochraniacze z elementami metalowymi - jeśli nie ma możliwości ich ściągnięcia należy zawinąć w taki sposób aby nie były zagrożeniem dla innych zawodników).
• obuwie - drużyny biorące udział w rozgrywkach występują w obuwiu do gry na hali typu „halówki”, „adidasy”, „tenisówki” z jasną podeszwą oraz „halówki” z systemem „non-marking”. Zawodnicy w innym obuwiu nie mogą być dopuszczani do gry !


- Porządek w strefie zmian, w szatniach i na trybunach
Organizator zobowiązuje drużyny do pozostawienia porządku w strefach zmian oraz szatniach po swoich meczach, a także na trybunach w trakcie oglądania meczów innych drużyn.- Po zakończonym spotkaniu Kapitan zobowiązany jest sprawdzić Protokół meczowy podpisany przez Sędziego. W razie wątpliwości dot. przyznanych bramek lub kartek nie tym osobom, które są wpisane przez Sędziego lub Koordynatora Kapitan wyjaśnia z nimi zaistniałą sytuację lub składa protest (zgodnie z Regulaminem) na piśmie w terminie 3 dni od zakończenia meczu.

  

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 
Organizator jednocześnie przestrzega wszystkich przed niekulturalnym zachowaniem się niezgodnym z zasadami fair-play oraz wulgarnym i obraźliwym słownictwem w kierunku do którejkolwiek z osób zaangażowanych w rozgrywki Białostockiej Ligi Sportu.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1 kolejka I Turnieju Halowego BLS

SOBOTA (03.02.2018 r.)
14:00 (1)  Hurtownia Krokus - Ajas
14:45 (1)  Top Auto - VEMAR Adrenalina
15:10 (1)  Czarne Strzały - Sukces Technology
15:45 (1)  Cescom Biała Białystok - Krymar
16:20 (2)  Aptel - M-Fire
16:55 (2)  Drapieżnik - Kraska Team
17:30 (2)  TIM Aquapomp - Dragon
18:05 (2)  BOSiR - Cukiernia Rozwadowski
18:40 (3)  Auto Team - FC DrTusz
19:15 (3)  Chorten - UM Białystok
19:50 (3)  Biasan - Bialcan
(3) Budmax Piasta - Pretorium (przełożony na 10 lutego na 21:00)

NIEDZIELA (04.02.2018 r.)
14:00 (4)  Adampol SA - Poltank
14:45 (4)  Fan Futbol - New-Optica
15:10 (4)  FC Białostoczek - KZK
15:45 (4)  Genticus PTH Maltrans - Radar Krynice
16:20 (6)  TST Elektrociepłownia - Yellow Galacticos
16:55 (6)  Ramis - Drużyna A "Miły"
17:30 (6)  Ventus Windsurfing - Groupon Znienacka
18:05 (6)  Cooltura Taxi - Dietetyczny Kredens
18:40 (5)  Elektryczni Białystok - PG Leasing-Lega
19:15 (5)  Rambo - Stal-Montaz
19:50 (5)  Hydratec Białystok - Krzym-Format Białystok
20:25 (5)  Golden Boys - Bajeczne Obrazy

 

 

 

Pokaż wiadomości