Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

19 luty 2018

Po weekendzie przerwy od rozgrywek BLS drużyny wracają do gry!


Z powodu zajętej sali sportowej w różnych terminach przez ZSB-G w dniach 24-25 lutego 2018 r. odbędzie się aż 46 meczów I Turnieju Halowego.
Prawie wszystkie ekipy zagrają dwa mecze (w sobotę i niedzielę). Prawie bo Cooltura Taxi będzie w tym czasie na turnieju Taxi Cup w Warszawie. Mecz tej drużyny z 3 kolejki z Yellow Galacticos odbył się 11 lutego, a spotkanie z 4 kolejki z Grouponem Znienacka zostało przełożone na 11 marca na godz. 21:00.
Trzymamy kciuki podczas Taxi Cup!


Informuję, że również podczas najbliższej kolejki będzie możliwość zrobienia zdjęć grupowych lub indywidualnych do Profilu na stronę BLS.
W tym celu proszę o pojawienie się na hali nieco wcześniej przed meczem i zgłoszenie chęci zrobienia zdjęć koordynatorowi Andrzejowi Grykowi.



Pełny harmonogram meczów:

SOBOTA (24.02.2018 r.)
08:00 (3) UM Białystok - Budmax Piasta
08:35 (3) Bialcan - FC DrTusz
09:10 (3) Chorten - Auto Team
09:45 (3) Biasan - Pretorium
10:20 (1) Sukces Technology Group - Hurtownia Krokus
10:55 (1) Czarne Strzały - Top Auto
11:30 (1) Cescom Biała Białystok - Ajas
12:05 (1) Krymar - VEMAR Adrenalina
12:40 (2) Dragon - BOSiR
13:15 (2) TIM Aquapomp - Aptel
13:50 (2) Drapieżnik - Cukiernia Rozwadowski
14:25 (2) Kraska Team - M-Fire
15:00 (6) HydraTec Białystok - Bajeczne Obrazy
15:35 (6) Rambo - Elektryczni Białystok
16:10 (6) Stal-Montaż - Golden Boys
16:45 (6) Krzym-Format Białystok - PG Leasing-Lega
17:20 (4) New-Optica - KZK
17:55 (4) Poltank - Genticus PTH Maltrans
18:30 (4) Adampol SA - FC Białostoczek
19:05 (4) Fan Futbol - Radar Krynice
19:40 (5) Drużyna A "Miły" - Groupon Znienacka
20:15 (5) TST Elektrociepłownia - Ventus Windsurfing
20:50 (5) Ramis - Dietetyczny Kredens

NIEDZIELA (25.02.2018 r.)
08:35 (4) KZK - Genticus PTH Maltrans
09:10 (4) New-Optica - FC Białostoczek
09:45 (4) Poltank - Fan Futbol
10:20 (4) Adampol SA - Radar Krynice
10:55 (5) TST Elektrociepłownia - Dietetyczny Kredens
11:30 (5) Yellow Galacticos - Ramis
12:05 (5) Drużyna A "Miły" - Ventus Windsurfing
12:40 (6) Rambo - Bajeczne Obrazy
13:15 (6) Stal-Montaż - HydraTec Białystok
13:50 (6) Krzym-Format Białystok - Elektryczni Białystok
14:25 (6) PG Leasing-Lega - Golden Boys
15:00 (1) VEMAR Adrenalina - Hurtownia Krokus
15:35 (1) Krymar - Top Auto
16:10 (1) Sukces Technology Group - Cescom Biała Białystok
16:45 (1) Czarne Strzały - Ajas
17:20 (2) M-Fire - BOSiR
17:55 (2) Kraska Team - Aptel
18:30 (2) Dragon - Drapieżnik
19:05 (2) TIM Aquapomp - Cukiernia Rozwadowski
19:40 (3) UM Białystok - Biasan
20:15 (3) Bialcan - Auto Team
20:50 (3) FC DrTusz - Budmax Piasta
21:25 (3) Chorten - Pretorium


Do Kapitana należy przed każdym meczem sprawdzenie żółtych i czerwonych kartek lub ewentualnie respektowanie innych decyzji (w tym zawieszeń) wynikających z postanowień Komisji Regulaminowej poprzedniej X edycji BLS w piłce nożnej.


Decyzje Komisji Regulaminowej po kolejce I Turnieju Halowego z 10 i 11 lutego 2018 r.:
http://www.blspilkanozna.ligspace.pl/var/upload/download/2018.02.13._-_Decyzje_Komisji_Regulaminowej_po_kolejce_I_TH_z_10_i_11_lutego.pdf

 

Pokaż wiadomości