Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

12 marzec 2018

KRYMAR Mistrzem I Turnieju Halowego X edycji Białostockiej Ligi Sportu w piłce nożnej!

Kolejkę przed końcem I Turnieju Halowego drużyna Tomasza Kuradyma pokonując po emocjonującej końcówce meczu Ajas 2:1 oraz dzięki remisowi Adrenaliny z Sukcesem powiększyła przewagę nad rywalami na tyle, że zapewniła sobie tytuł Mistrza tych rozgrywek!
Tym samym Krymar wygrał już trzeci turniej z kolei (po zwycięstwach w Lidze Szóstek i II Turnieju Halowym poprzedniej IX edycji BLS).
Co ciekawe, ekipa Krymaru, która cztery lata z rzędu zdobywała tytuł Mistrza Klasyfikacji Generalnej (2014, 2015, 2016 i 2017), a w swoim dorobku ma także Mistrzostwo Klasyfikacji Generalnej jako Globart Print (za 2012 rok) od kilku lat nie radził sobie dobrze w pierwszych turniejach rozpoczynających się edycji BLS (ostatni raz w I Turnieju Halowym zwyciężył w 2012 roku).
W rozpoczynającym X jubileuszową edycję I Turnieju Halowym Krymar pokazał jednak klasę!
Dał się ograć tylko Sukces Technology Group (0:1). Pozostałe spotkania wygrał: z Cescom Białą Białystok (1:0), VEMAR Adrenaliną (2:1), Top Auto (2:1), Czarnymi Strzałami (3:0) oraz Ajasem (2:1). Szczególny smak zwycięstwa Krymar odczuł w meczach z Top Auto i Ajasem, w których przechylił szalę zwycięstwa w ostatnich minutach gry.
Gratulacje !!!
.
P.S.
Krymar już Mistrz ostatni mecz (zamykający I ligowe rozgrywki I TH) rozegra z Hurtownią Krokus w najbliższą sobotę (17 marca) o godz. 15:45.

Pokaż wiadomości