Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

23 marzec 2018

Baraże i oficjalne zakończenie I Turnieju Halowego X edycji BLS 2018


Już jutro (w sobotę 24 marca 2018 r.) po meczach barażowych poznamy skład wszystkich lig kolejnego turnieju BLS. Spotkania zapowiadają się niezwykle ciekawie! Zapraszamy!






Harmonogram szczegółowy:
15:00 - baraż o IV ligę: New-Optica - Dietetyczny Kredens
15:40 - baraż o II ligę: Cukiernia Rozwadowski - FC DrTusz
16:20 - oficjalne zakończenie I TH
17:00 - baraż o I ligę: Hurtownia Krokus - Drapieżnik
17:40 - baraż o III ligę: Pretorium - Adampol SA
18:20 - baraż o V ligę: Yellow Galacticos - Golden Boys


W szczególności zapraszamy zwycięzców w poszczególnych klasyfikacjach:
- wszystkich zawodników drużyn: Krymar, Sukces Technology Group i VEMAR Adrenalina,
- kapitanów lub przedstawicieli drużyn, które zajęły miejsca 1, 2, 3 w swoich ligach,
- najlepszych strzelców każdej ligi,
- kapitanów lub przedstawicieli drużyn zwycięskich w klasyfikacji "Fair-Play" w swoich ligach,
- kapitanów lub przedstawicieli drużyn z "Najlepszą Defensywą" w swoich ligach,
- najlepszego Typera: Mariusza Marciszewskiego.


KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE:

Najlepsi Strzelcy:
1 Liga – Tomasz Grzebieniak (Sukces Technology Group) - 9 goli
2 Liga – Bartosz Kaniewski (Kraska Team) - 11 goli
3 Liga – Krzysztof Dzieduszow (FC DrTusz) - 10 goli
4 Liga – Damian Bruliński (Genticus PTH Maltrans) - 12 goli
5 Liga – Tomasz Wawreniuk (Groupon Znienacka) - 10 goli
* tyle samo bramek zdobył Maciej Kaszuba (Dietetyczny Kredens) jednak jego drużyna zajęła niższe miejsce w tabeli V ligi.
6 Liga – Daniel Grecki (Bajeczne Obrazy) - 5 goli
* tyle samo bramek zdobyli Emanuel Lech (Rambo) i Rafał Szeremeta (PG Lesing-Lega) jednak ich drużyny zajęły niższe miejsce w tabeli VI ligi.

Najlepszy Typer:
- Mariusz Marciszewski (85 trafionych wyników / 168 meczów = 51% skuteczności)


KLASYFIKACJE DRUŻYNOWE:

Klasyfikacja Fair-Play:

1 Liga – Ajas (bez kar)
2 Liga – TIM Aquapomp (bez kar)
3 Liga – Bialcan (bez kar)
* bez kar był także Chorten, który zajął jednak niższe miejsce w tabeli III ligi.
4 Liga – Genticus PTH Maltrans (2 żk)
* tyle samo kar miały drużyny FC Białostoczek i Poltank jednak zajęły niższe miejsce w tabeli IV ligi.
** mniejszą ilość kartek otrzymała drużyna KZK jednak w jednym z meczów otrzymała walkower i nie jest brana pod uwagę w tej klasyfikacji.
5 Liga – Groupon Znienacka (bez kar)
* bez kar był także Dietetyczny Kredens, który zajął jednak niższe miejsce w tabeli III ligi.
6 Liga – Krzym-Format Białystok (1 żk)

Najlepsza defensywa:
1 Liga – Krymar (4 stracone gole)
2 Liga – Drapieżnik (7 straconych goli)
3 Liga – Pretorium (6 straconych goli)
4 Liga – Radar Krynice (9 straconych goli)
5 Liga – Dietetyczny Kredens (9 straconych goli)
* tyle samo straconych goli miała drużyna Ramisu ale zajęła niższe miejsce w tabeli V ligi.
6 Liga – Elektryczni Białystok (3 stracone gole)


Pierwsze trójki w ligach:

I LIGA
1. Krymar
2. Sukces Technology Group
3. VEMAR Adrenalina

II LIGA
1. Kraska Team
2. Drapieżnik
3. TIM Aquapomp

III LIGA
1. Auto Team
2. FC DrTusz
3. Bialcan

IV LIGA
1. Genticus PTH Maltrans
2. Adampol SA
3. Fan Futbol

V LIGA

1. Groupon znienacka
2. Dietetyczny Kredens
3. Drużyna A "Miły"

VI LIGA
1. Bajeczne Obrazy
2. Golden Boys
3. Rambo

 

 

 

Pokaż wiadomości