Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

13 czerwiec 2018

Dokładny terminarz dwóch przedwakacyjnych kolejek Ligi Szóstek BLS.

UWAGA ZAWODNICY, KAPITANOWIE DRUŻYN, TRENERZY, KIBICE!
Przed wakacjami rozegramy jeszcze dwie kolejki rundy rewanżowej Ligi Szóstek BLS 2018.
Jest kilka poprawek w terminarzu ze względu na udział drużyn w innych turniejach.

Terminy rozgrywek ostatnich dwóch kolejek przedstawiają się następująco:



8 KOLEJKA Ligi Szóstek BLS

SOBOTA (16.06.2018 r.)
11:00 (3 liga) Dragon - Chorten
11:45 (3 liga) Budmax Piasta - Biasan
12:30 (3 liga) Genticus PTH Maltrans - Bialcan
13:15 (3 liga) Cukiernia Rozwadowski - Pretorium
14:00 (1 liga) Top Auto - Cescom Biała Białystok
14:45 (1 liga) Krymar - Ajas
15:30 (2 liga) Drapieżnik - BOSiR
16:15 (2 liga) M-Fire - Aptel
17:00 (2 liga) TIM Aquapomp - Czarne Strzały
17:45 (2 liga) FC DrTusz - Auto Team
18:30 (6 liga) Browar Murza Gol – Golden Boys (awansem z 9 kolejki z 23.06.2018 r.)
(1 liga) VEMAR Adrenalina - Sukces Technology Group (przełożony na 23.06.2018 r. na godz. 17:00)
(1 liga) Hurtownia Krokus - Kraska Team (przełożony na 02.09.2018 r. na godz. 10:15)

NIEDZIELA (17.06.2018 r.)
11:00 (6 liga) Kombinat Budowlany - Elektryczni Białystok
11:45 (6 liga) Rambo - Kabareczi
12:30 (6 liga) Ventus Windsurfing - Golden Boys
13:15 (6 liga) Browar Murza Gol - Stal-Montaż
14:00 (4 liga) Krzym-Format Białystok - Fan Futbol
14:45 (4 liga) Radar Krynice - Groupon Znienacka
15:30 (4 liga) Poltank - Adampol SA
16:15 (4 liga) KZK - Dietetyczny Kredens
17:00 (5 liga) TST Elektrociepłownia - Bajeczne Obrazy
17:45 (5 liga) Ramis - Cooltura Taxi
18:30 (5 liga) Yellow Galacticos - FC Białostoczek
19:15 (5 liga) New-Optica - Drużyna A "Miły"


9 KOLEJKA Ligi Szóstek BLS

SOBOTA (23.06.2018 r.)
(4 liga) Krzym-Format Białystok - Adampol SA (przełożony na 01.09. godz. 20:00)
(5 liga) Ramis - TST Elektrociepłownia (przełożony na 09.09.2018 r. godz. 20:00)
12:30 (4 liga) Groupon Znienacka - Dietetyczny Kredens
13:15 (4 liga) Radar Krynice - Fan Futbol
14:00 (4 liga) KZK - Poltank
14:45 (5 liga) New-Optica - Bajeczne Obrazy
15:30 (5 liga) FC Białostoczek - Cooltura Taxi
16:15 (5 liga) Yellow Galacticos - Drużyna A "Miły"
17:00 (1 liga) VEMAR Adrenalina - Sukces Technology Group (zaległy z 8 kolejki 16.06.2018 r.)
17:45 (6 liga) Kombinat Budowlany - Rambo
18:30 (6 liga) Ventus Windsurfing - Kabareczi
19:15 (6 liga) Stal-Montaż - Elektryczni Białystok
(6 liga) Browar Murza Gol – Golden Boys (rozegrany w dniu 16.06.2018 r. o godz. 19:15)

NIEDZIELA (24.06.2018 r.)
08:45 (1 liga) VEMAR Adrenalina - Cescom Biała Białystok
09:30 (1 liga) Sukces Technology Group - Krymar
10:15 (1 liga) Hurtownia Krokus - Top Auto
11:00 (2 liga) TIM Aquapomp - BOSiR
11:45 (2 liga) Drapieżnik - Aptel
12:30 (2 liga) Czarne Strzały - Auto Team
13:15 (3 liga) Budmax Piasta - Dragon
14:00 (3 liga) Genticus PTH Maltrans - Chorten
14:45 (3 liga) Cukiernia Rozwadowski - Bialcan
15:30 (3 liga) Pretorium - Biasan
16:15 (1 liga) Kraska Team - Ajas

(2 liga) FC DrTusz - M-Fire (przełożony na 02.09.2018 r. godz. 20:00)

Pokaż wiadomości