Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

18 wrzesień 2018

Terminarz 13 i 14 kolejki Ligi Szóstek BLS - Decydujące starcia!

Ostatnie dwie kolejki w Lidze Szóstek zapowiadają się nadzwyczaj ciekawie w każdej z sześciu naszych lig.
W pierwszej o Mistrzostwo walczą Hurtownia Krokus, Krymar i Cescom Biała Białystok.
W drugiej liderującemu M-Fire wystarczy już tylko jeden punkt do bezpośredniego awansu... ale Drapieżnik na pewno się jeszcze nie poddał w walce o pierwsze miejsce.
W trzeciej lidze pierwszy Biasan trochę skomplikował sobie sytuację porażką z Genticus`em bo ma tylko 2 punkty przewagi nad Cukiernią Rozwadowski.
Lider IV ligi Krzym-Format Białystok podbudowany zwycięstwem nad Dietetycznym Kredensem ma nad nim 2 punkty przewagi lecz w terminarzu jeszcze mecz z coraz lepszym Poltankiem.
Na dobrej drodze do awansu jest TST Elektrociepłownia - lider V ligi, która ma 5 punktów przewagi nad Ramisem i Bajecznymi Obrazami. Z tymi dwoma zespołami ma jednak lepszy bilans bezpośrednich spotkań i do awansu wystarczy jej już tylko 1 punkt.
Najwięcej punktów ze wszystkich drużyn Ligi Szóstek uzbierała ekipa lidera VI ligi - Kabareczi (33 w 12 meczach) i awans do V ligi ma już zapewniony.
Po 12 kolejkach wiemy, że Radar Krynice nie wygrzebie się już z ostatniego miejsca w IV i spadnie bezpośrednio do V ligi, a zespół Kombinatu Budowlanego będzie musiał poczekać na grę w BLS`ie przynajmniej do przyszłego roku.

 


Terminy ostatnich dwóch kolejek (po drobnych zmianach) przedstawiają się następująco:


13 kolejka Ligi Szóstek BLS

SOBOTA (22.09.2018 r.)
11:00 (5 liga) Cooltura Taxi – Drużyna A „Miły”
11:45 (5 liga) Bajeczne Obrazy – FC Białostoczek
12:30 (5 liga) Yellow Galacticos - Ramis
13:15 (5 liga) TST Elektrociepłownia – New-Optica
14:00 (6 liga) Browar Murza Gol – Kombinat Budowlany
14:45 (6 liga) Rambo – Ventus Windsurfing
15:30 (6 liga) Kabareczi – Stal-Montaż
16:15 (6 liga) Elektryczni Białystok – Golden Boys
17:00 (4 liga) Dietetyczny Kredens – Fan Futbol
17:45 (4 liga) Adampol SA – Groupon Znienacka
18:30 (4 liga) Poltank – Krzym-Format Białystok
19:15 (4 liga) Radar Krynice - KZK

NIEDZIELA (23.09.2018 r.)
11:00 (2 liga) TIM Aquapomp – FC DrTusz
11:45 (2 liga) M-Fire – Drapieżnik
12:30 (2 liga) Aptel – Czarne Strzały
13:15 (2 liga) Auto Team – BOSiR
14:00 (3 liga) Dragon – Genticus PTH Maltrans
14:45 (3 liga) Cukiernia Rozwadowski – Budmax Piasta
15:30 (3 liga) Chorten – Pretorium
16:15 (3 liga) Chorten – Biasan (awansem z 14 kolejki)
17:00 (1 liga) VEMAR Adrenalina – Ajas
17:45 (1 liga) Cescom Biała Białystok – Krymar
18:30 (1 liga) Kraska Team – Top Auto
19:15 (1 liga) Sukces Technology Group – Hurtownia Krokus
20:00 (3 liga) Biasan – Bialcan
20:45 (4 liga) Adampol SA – Dietetyczny Kredens (awansem z 14 kolejki)


14 kolejka Ligi Szóstek BLS

SOBOTA (29.09.2018 r.)
11:45 (3 liga) Budmax Piasta – Pretorium
12:30 (3 liga) Cukiernia Rozwadowski – Genticus PTH Maltrans
13:15 (3 liga) Dragon – Bialcan 
14:00 (1 liga) VEMAR Adrenalina – Kraska Team
14:45 (1 liga) Hurtownia Krokus – Ajas
15:30 (2 liga) Aptel – Auto Team
16:15 (1 liga) Top Auto – Krymar
17:00 (1 liga) Sukces Technology Group – Cescom Biała Białystok
17:45 (2 liga) M-Fire – BOSiR 
18:30 (2 liga) TIM Aquapomp – Drapieżnik 
19:15 (2 liga) FC DrTusz – Czarne Strzały
(3 liga) Chorten – Biasan (przełożony na 23.09.)

NIEDZIELA (30.09.2018 r.)
11:45 (6 liga) Kabareczi – Elektryczni Białystok
12:30 (6 liga) Rambo – Golden Boys
13:15 (6 liga) Kombinat Budowlany – Stal-Montaż
14:00 (6 liga) Browar Murza Gol – Ventus Windsurfing
14:45 (4 liga) Poltank – Fan Futbol
15:30 (4 liga) KZK – Groupon Znienacka
16:15 (4 liga) Radar Krynice – Krzym-Format Białystok
17:00 (5 liga) Ramis – FC Białostoczek
17:45 (5 liga) Yellow Galacticos – New-Optica
18:30 (5 liga) TST Elektrociepłownia – Drużyna A „Miły”
19:15 (5 liga) Bajeczne Obrazy – Cooltura Taxi
(4 liga) Adampol SA – Dietetyczny Kredens (przełożony na 23.09.)

Pokaż wiadomości