Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

2 październik 2018

HURTOWNIA KROKUS MISTRZEM LIGI SZÓSTEK BLS 2018 !!!

Krokusy już w pierwszym meczu ostatniej turniejowej kolejki efektownie zwyciężając 9:1 z Ajasem przypieczętowały zdobycie tytułu najlepszej "orlikowej" drużyny BLS w `18 roku!
Tym samym drużyna Krzysztofa Urynowicza przerwała passę Krymaru, który wygrywał w trzech poprzednich turniejach BLS. Co ciekawe Hurtownia Krokus zwyciężyła w czwartym poprzednim turnieju!
W obecnych rozgrywkach sytuacja w I lidze zmieniała się z tygodnia na tydzień bo drużyny Krokusa i Krymaru przeskakiwały się na 1 miejscu. Do tego po piętach deptały im szczególnie Cescom Biała Białystok, Kraska Team i TOP Auto i VEMAR Adrenalina...
Krymar zdobył o 1 punkt mniej zdobywając wicemistrzostwo, a na trzecim miejscu turniej zakończyła Cescom Biała Białystok, która na podium czekała 7 lat (ostatni raz zwyciężając w Lidze Szóstek III edycji BLS!).

Gratulacje dla całej pierwszej trójki Ligi Szóstek !!! Walka o zwycięstwo w całej edycji BLS zapowiada się zatem niezwykle ciekawie!

W Lidze Szóstek Mistrzowską Hurtownię Krokus reprezentowali:
- Maciej Kamiński, Wojciech Wyszyński, Kamil Kupiec, Łukasz Kalinowski, Paweł Lubowicki, Krzysztof Osypiuk, Paweł Cywoniuk, Krzysztof Urynowicz (opiekun/trener drużyny), Adam Zacharczuk, Andrzej Sobolewski, Paweł Milewski, Dawid Trochimiak, Łukasz Worona, Kamil Worona, Hubert Olchowik, Paweł Słoma, Rafał Słoma, Xuan Hung Nguyen, Piotr Dąbrowski oraz osoba towarzysząca drużynie - Pan Leszek Wołkowicz.


Tabele końcowe Ligi Szóstek BLS 2018:

I liga
1. HURTOWNIA KROKUS
2. KRYMAR
3. CESCOM BIAŁA BIAŁYSTOK
4. Kraska Team
5. Top Auto
6. VEMAR Adrenalina
7. Sukces Technology Group (baraż o I ligę)
8. Ajas (spadek do II ligi)

II liga
1. M-FIRE (awans do I ligi)
2. DRAPIEŻNIK (baraż o I ligę)
3. APTEL
4. Czarne Strzały
5. TIM Aquapomp
6. BOSiR
7. FC DrTusz (baraż o II ligę)
8. Auto Team (spadek do III ligi)

III liga
1. BIASAN (awans do II ligi)
2. CUKIERNIA ROZWADOWSKI (baraż o II ligę)
3. GENTICUS PTH MALTRANS
4. Budmax Piasta
5. Dragon
6. Chorten
7. Bialcan (baraż o III ligę)
8. Pretorium (spadek do IV ligi)

IV liga
1. KRZYM-FORMAT BIAŁYSTOK (awans do III ligi)
2. DIETETYCZNY KREDENS (baraż o III ligę)
3. GROUPON ZNIENACKA
4. Poltank
5. KZK
6. Adampol SA
7. Fan Futbol (baraż o IV ligę)
8. Radar Krynice (spadek do V ligi)

V liga
1. TST ELEKTROCIEPŁOWNIA (awans do IV ligi)
2. RAMIS (baraż o IV ligę)
3. BAJECZNE OBRAZY
4. Drużyna A "Miły"
5. Yellow Galacticos
6. Cooltura Taxi
7. FC Białostoczek (baraż o V ligę)
8. New-Optica (spadek do VI ligi)

VI liga
1. KABARECZI (awans do V ligi)
2. RAMBO (baraż o V ligę)
3. BROWAR MURZA GOL
4. Ventus Windsurfing
5. Golden Boys
6. Stal-Montaż
7. Elektryczni Białystok (spadek z BLS)
8. Kombinat Budowlany (spadek z BLS)

 

Pokaż wiadomości