Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

5 październik 2018

Baraże i oficjalne zakończenie Ligi Szóstek BLS (niedziela 07.10.2018 r.)

Już w najbliższą niedzielę (07 października 2018 r.) po meczach barażowych na "orliku" SP 50 poznamy skład wszystkich lig kolejnego halowego turnieju BLS.
Bezpośrednio po spotkaniu barażowym o II ligę odbędzie się oficjalne zakończenie Ligi Szóstek X edycji BLS, podczas którego uhonorujemy pucharami pierwsze trójki każdej ligi, a także drużyny z najlepszą defensywą oraz z najmniejszą ilością otrzymanych kar. Wręczymy puchary i nagrody także najlepszym strzelcom i najlepszemu Typerowi Ligi Szóstek.


Harmonogram szczegółowy:
12:30 - baraż o IV ligę (Fan Futbol - Ramis)
13:20 - baraż o II ligę (FC DrTusz - Cukiernia Rozwadowski)

14:10 - oficjalne zakończenie Ligi Szóstek
14:50 - baraż o I ligę (Sukces Technology Group - Drapieżnik)
15:40 - baraż o III ligę (Bialcan - Dietetyczny Kredens)
16:30 - baraż o V ligę (FC Białostoczek - Rambo)


W szczególności zapraszamy zwycięzców w poszczególnych klasyfikacjach:
- wszystkich zawodników drużyn: Hurtownia Krokus, Krymar, Cescom Biała Białystok,
- kapitanów lub przedstawicieli drużyn, które zajęły miejsca 1, 2, 3 w swoich ligach,
- najlepszych strzelców każdej ligi,
- kapitanów lub przedstawicieli drużyn zwycięskich w klasyfikacji "Fair-Play" w swoich ligach,
- kapitanów lub przedstawicieli drużyn z "Najlepszą Defensywą" w swoich ligach,
- najlepszego Typera.


KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE:

Najlepsi Strzelcy:
1 liga - Bartek Kaniewski (Kraska Team) - 17 goli
2 liga - Adam Łukaszuk (Aptel) - 17 goli
3 liga - Damian Bruliński (Genticus PTH Maltrans) - 26 goli
4 liga - Marcin Szczepanik (Poltank) - 17 goli
5 liga - Michał Kozłowski (TST Elektrociepłownia) - 15 goli
6 liga - Michał Leszek Woźniak (Kabareczi) - 24 gole

Najlepszy Typer:
- Tomasz Kuradym (157 trafionych wyników / 336 meczów = 46,7 % skuteczności)


KLASYFIKACJE DRUŻYNOWE:

Klasyfikacja Fair-Play:
1 liga - KRYMAR (5 żółtych kartek / 0 czerwonych!) 
2 liga - APTEL (5 żółtych kartek / 0 czerwonych!)
3 liga - BIALCAN (0 żółtych kartek! / 0 czerwonych!)!!! :)
4 liga - FAN FUTBOL (2 żółte kartki / 0 czerwonych!)
5 liga - TST ELEKTROCIEPŁOWNIA (2 żółte kartki / 0 czerwonych!)
6 liga - KABARECZI (1 żółta kartka / 0 czerwonych!)

Najlepsza defensywa:
1 liga - Hurtownia Krokus (12 straconych goli)
2 liga - Drapieżnik (21 straconych goli)
3 liga - Bialcan (31 straconych goli)
4 liga - Krzym-Format Białystok (20 straconych goli)
5 liga - TST Elektrociepłownia (18 straconych goli)
6 liga - Kabareczi (21 straconych goli)


PIERWSZE TRÓJKI W LIGACH:

1 LIGA
1. HURTOWNIA KROKUS
2. KRYMAR
3. CESCOM BIAŁA BIAŁYSTOK

2 LIGA
1. M-FIRE (awans do I ligi)
2. DRAPIEŻNIK (baraż o I ligę)
3. APTEL

3 LIGA
1. BIASAN (awans do II ligi)
2. CUKIERNIA ROZWADOWSKI (baraż o II ligę)
3. GENTICUS PTH MALTRANS

4 LIGA
1. KRZYM-FORMAT BIAŁYSTOK (awans do III ligi)
2. DIETETYCZNY KREDENS (baraż o III ligę)
3. GROUPON ZNIENACKA

5 LIGA
1. TST ELEKTROCIEPŁOWNIA (awans do IV ligi)
2. RAMIS (baraż o IV ligę)
3. BAJECZNE OBRAZY

6 LIGA
1. KABARECZI (awans do V ligi)
2. RAMBO (baraż o V ligę)
3. BROWAR MURZA GOL

 

Pokaż wiadomości