Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

15 listopad 2018

Za nami 2 kolejka II Turnieju Halowego X edycji BLS.

Po dwóch rozwgranych spotkaniach 11 drużyn ma na koncie komplet zwycięstw (Hurtownia Krokus, VEMAR Adrenalina, Cescom Biała Białystok, Cukiernia Rozwadowski, Czarne Strzały, Piasta, Auto Team, Dietetyczny Kredens, Ramis, Kabareczi i Browar Murza Gol), a 9 drużyn nie zdobyło żadnego punktu (Krymar, BOSiR, Ajas, Chorten, Pretorium, Drużyna A "Miły", Radar Krynice, Ventus Windsurfing i Stal-Montaż).
Aż 21 drużyn jeszcze nie odniosło w II Turnieju Halowym zwycięstwa.


W I lidze niespodziewanie na ostatnim miejscu bez zdobyczy punktowej jest Krymar, który ma jednak na obecną chwilę największe szanse na triumf w klasyfikacji rocznej. Jedyną drużyną, która może mu odebrać tytuł została już tylko Hurtownia Krokus, która w minionej kolejce wygrała z Krymarem w bezpośrednim pojedynku 4:1. Świetnie w I lidze radzą sobie także VEMAR Adrenalina i Cescom Biała Białystok, które w 2 meczach nie straciły bramki.

Jedną z trzech drużyn, która nie straciła dotychczas gola (oprócz VEMAR`u i Białej) jest w rozgrywkach BLS drugoligowa Cukiernia Rozwadowski prowadząca w tabeli wraz z Czarnymi Strzałami.

Efektownie rozpoczął się turniej w trzeciej lidze. 41 goli w 8 meczach mówi samo za siebie. W tabeli z 6 punktami prowadzą Piasta i Auto Team. W dwóch dotychczasowych meczach z udziałem Piasta padło aż 18 bramek! Więcej (19) w całej lidze BLS padło jedynie w meczach Chortenu, który jednak zamyka III-ligową tabelę z zerowym dorobkiem punktowym.

Dietetyczny Kredens i Ramis prowadzą w IV lidze bez straty punktu.

Samodzielnie w V lidze tabeli przewodzi Kabareczi, które w drugim swoim turnieju w historii BLS wyrasta na "czarnego konia" rozgrywek.

Samotnym liderem VI ligi z dwoma zwycięstwami na koncie jest Browar Murza Gol, który zarówno zdobył najwiecej jak i stracił najmniej bramek w swojej lidze.

Pokaż wiadomości