Liga 2 I Turniej Halowy IX edycji Białostockiej Ligi Sportu w piłce nożnej
przełącz do widoku tabeliKolejka 1 | Liga 2, zasadnicza, Tabela
TIM Aquapomp : Aptel |
2:3
2017-02-11
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Andrzej Szubzda, |
Zobacz relację ze spotkania |
KOBA : Ajas |
2:3
2017-02-11
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Paweł Kul, |
Zobacz relację ze spotkania |
M-Fire : 4 Technology |
2:0
2017-02-11
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Andrzej Szubzda, |
Zobacz relację ze spotkania |
Dragon : Drukarnia SOCHOR |
2:1
2017-02-11
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Paweł Kul, |
Zobacz relację ze spotkania |
Kolejka 2 | Liga 2, zasadnicza, Tabela
Aptel : Ajas |
0:1
2017-02-19
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Paweł Kućmierowski, |
Zobacz relację ze spotkania |
TIM Aquapomp : 4 Technology |
1:2
2017-02-19
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Paweł Kućmierowski, |
Zobacz relację ze spotkania |
KOBA : Dragon |
3:4
2017-02-19
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Paweł Kućmierowski, |
Zobacz relację ze spotkania |
M-Fire : Drukarnia SOCHOR |
0:0
2017-02-19
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Paweł Kućmierowski, |
Zobacz relację ze spotkania |
Kolejka 3 | Liga 2, zasadnicza, Tabela
TIM Aquapomp : M-Fire |
1:3
2017-02-25
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Mariusz Gałczyk, |
Zobacz relację ze spotkania |
Aptel : Dragon |
3:2
2017-02-25
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Marcin Adamski, |
Zobacz relację ze spotkania |
Ajas : 4 Technology |
4:2
2017-02-25
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Mariusz Gałczyk, |
Zobacz relację ze spotkania |
KOBA : Drukarnia SOCHOR |
1:0
2017-02-25
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Mariusz Gałczyk, |
Zobacz relację ze spotkania |
Kolejka 4 | Liga 2, zasadnicza, Tabela
4 Technology : Dragon |
2:2
2017-03-05
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Mariusz Gałczyk, |
Zobacz relację ze spotkania |
Ajas : M-Fire |
5:3
2017-03-05
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Mariusz Gałczyk, |
Zobacz relację ze spotkania |
Aptel : KOBA |
3:3
2017-03-05
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Marek Derlukiewicz, |
Zobacz relację ze spotkania |
TIM Aquapomp : Drukarnia SOCHOR |
2:0
2017-03-05
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Marek Derlukiewicz, |
Zobacz relację ze spotkania |
Kolejka 5 | Liga 2, zasadnicza, Tabela
Dragon : M-Fire |
0:3
2017-03-11
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Marcin Adamski, |
Zobacz relację ze spotkania |
4 Technology : KOBA |
1:5
2017-03-11
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Michał Gleń, |
Zobacz relację ze spotkania |
Ajas : TIM Aquapomp |
1:2
2017-03-11
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Marcin Adamski, |
Zobacz relację ze spotkania |
Aptel : Drukarnia SOCHOR |
3:2
2017-03-11
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Michał Gleń, |
Zobacz relację ze spotkania |
Kolejka 6 | Liga 2, zasadnicza, Tabela
M-Fire : KOBA |
2:6
2017-03-19
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Jacek Barteczka, |
Zobacz relację ze spotkania |
Dragon : TIM Aquapomp |
3:2
2017-03-19
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Jacek Barteczka, |
Zobacz relację ze spotkania |
4 Technology : Aptel |
4:2
2017-03-19
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Marcin Adamski, |
Zobacz relację ze spotkania |
Ajas : Drukarnia SOCHOR |
0:2
2017-03-19
Hala Sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Sędziują: Marcin Adamski, |
Zobacz relację ze spotkania |