Lista zespołów

Szczegóły zespołu

BOSiR

Lokalizacja:
Białystok
Strona:
http://www.miejskoaktywni.pl

Statystyki zespołu (ostatni sezon)

Mecze Bramki
2 2

O zespole

Drużyna w większości złożona z pracowników BOSiR-u. Zawodnicy zespołu od kilku lat uczestniczą w amatorskich rozgrywkach. Do 2012 roku drużyna występowała pod nazwą MOSiR Białystok.

Sponsorzy

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji jest miejskim zakładem budżetowym powołanym decyzją Prezydenta Miasta Białegostoku i działa na podstawie statutu nadanego Uchwałą Rady Miejskiej w Białymstoku.
Ośrodek realizuje zadania w zakresie kultury fizycznej: wychowania fizycznego, sportu, rekreacji, rehabilitacji ruchowej. Do podstawowych zadań BOSiR należą w szczególności: utrzymanie i udostępnienie bazy sportowo-rekreacyjnej, rozwijanie usług w zakresie sportu, rekreacji i rehabilitacji ruchowej, współpraca ze szkołami oraz Uczniowskimi Klubami Sportowymi, współpraca z klubami sportowymi, prowadzenie wypożyczalni sprzętu sportowego.
Posiadamy obiekty sportowe będące areną wielu imprez o skali krajowej i międzynarodowej. Do dyspozycji naszych klientów pozostają trzy pływalnie (sportowa, rodzinna i kameralna), stadion lekkoatletyczny, lodowisko, Ośrodek Sportów Wodnych nad zalewem w Dojlidach i Hotel. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Skupiamy wokół siebie ludzi aktywnych sportowo. Nasze hasło to "BOSiR - wypoczywaj aktywnie".

Trener zespołu

Piotr Wierzbicki