Lista zespołów

Szczegóły zespołu

Krymar

Lokalizacja:
Białystok
Strona:
http://www.turbokrymar.futbolowo.pl

Statystyki zespołu (ostatni sezon)

Mecze Bramki
2 1

O zespole

KRYMAR - serwis turbosprężarek (dawny Globart Print).

Osiągnięcia:
- Mistrz BLS 2012,
- Vicemistrz BLS 2013,
- II miejsce w klasyfikacji rocznej BLS 2011,
- zwycięzca I Turnieju Halowego III edycji BLS 2011,
- zwycięzca I Turnieju Halowego IV edycji BLS 2012,
- zwycięzca V Turnieju Halowego XI edycji Genticus Cup 2013,
- drugie miejsce w Lidze Szóstek IV edycji BLS 2012,
- drugie miejsce w I Turnieju Halowym V edycji BLS 2013,
- drugie miejsce w II Turnieju Halowym V edycji BLS 2013,
- drugie miejsce w I Turnieju Halowym VI edycji BLS 2014,
- drugie miejsce w III Turnieju Szóstek XII edycji Genticus Cup `2014 w Białymstoku,
- drugie miejsce w II Turnieju Halowym XII edycji Genticus Cup `2014 w Białymstoku,
- trzecie miejsce w II Turnieju Halowym III edycji BLS 2011,
- trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich w Siemiatyczach `2013,
- trzecie miejsce w I Turnieju Halowym VI edycji BLS 2014,
- trzecie miejsce w Turnieju Mistrzów Amatorów w Białymstoku `2014.
- październik 2015 - Puchar za zajęcie I miejsca w klasyfikacji Fair-Play w I lidze LS VII edycji BLS w Białymstoku.
- październik 2015 - Puchar za zajęcie I miejsca w klasyfikacji Najlepsza Defensywa w I lidze LS VII edycji BLS w Białymstoku.
- październik 2015 - Puchar za zajęcie I miejsca w I lidze LS VII edycji BLS w Białymstoku.
- sierpień 2015 - Puchar za zajęcie IV miejsca w Turnieju Mistrzów Amatorów w Grajewie.
- lipiec 2015 - Puchar za zajęcie III miejsca w Turnieju Solidarności 2015 w Białymstoku.
- czerwiec 2015 - Puchar za zajęcie I miejsca w klasyfikacji Fair-Play w II Turnieju Szóstek XIII edycji Genticus Cup 2015 w Białymstoku.
- czerwiec 2015 - Puchar za zajęcie I miejsca w III Turnieju Szóstek XIII edycji Genticus Cup 2015 w Białymstoku.
- kwiecień 2015 - Puchar za zajęcie III miejsca w II Turnieju Halowym XIII edycji Genticus Cup 2015 w Białymstoku.
- styczeń 2015 - Puchar za zajęcie II miejsca w klasyfikacji generalnej XII edycji Genticus Cup 2014 w Białymstoku.
- październik 2015 - Puchar za zajęcie I miejsca w Turnieju Futsal Cup w Sokółce,
- listopad 2015 - Puchar za zajęcie II miejsca w Wojewódzkim Finale Pucharu Polski w Futsalu w Grajewie,
- grudzień 2015 - Puchar za zajęcie I miejsca w klasyfikacji fair-play w I lidze II Turnieju Halowego VII edycji BLS w Białymstoku,
- grudzień 2015 - Puchar za zajęcie I miejsca w klasyfikacji najlepszej defensywy w I lidze II Turnieju Halowego VII edycji BLS,
- grudzień 2015 - Puchar za zajęcie I miejsca w I lidze II Turnieju Halowego VII edycji BLS w Białymstoku,
- Mistrz (wg Klasyfikacji Generalnej) VII edycji BLS za rok 2015,
- Najlepsza drużyna w klasyfikacji generalnej Najlepszej Defensywy w VII edycji BLS za rok 2015

Sponsorzy

Firma KRYMAR oferuje profesjonalną obsługę dotyczącą naprawy, sprzedaży i diagnozy turbosprężarek. Regeneruje turbosprężarki do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych, dostawczych, budowlanych i łodzi.

Zapewnia 12-miesięczna gwarancję na piśmie, bez limitu przebiegu.

Standardowa regeneracja turbosprężarek obejmuje:
- oczyszczenie całego urządzenia ze szczególnym uwzględnieniem kanałów olejowych, koła turbiny, koła sprężarki,
- wymianę łożysk poprzecznych i wzdłużnego,
- wymianę uszczelnień labiryntowych, o-ringów, części złącznych, elementów mocujących,
- dynamiczne wyważenie układu wirującego,
- regulację wartości ciśnienia doładowania (o ile przewiduje to konstrukcja turbosprężarki),
- wyważanie wirnika turbiny oraz doważanie złożonego rdzenia turbosprężarki wykonujemy na najnowszych urządzeniach tego typu na świecie firmy - SCHENCK.

Więcej informacji na stale rozwijającej się naszej stronie:
www.turbokrymar.pl
na której wiele ofert będzie dostępnych w systemie online.

W razie jakiekolwiek pytań dotyczących napraw turbosprężarek, sprzedaży i diagnozy firma prosi o kontakt pod nr tel.: 512 339 408.

Adres:
KRYMAR
ul.Warszawska 6a lok.2
15-063 Białystok


FOTODRUK.PL
Zajmujemy się profesjonalną realizacją zleceń w technologii atramentowego druku wielkoformatowego. Oferujemy obrazy drukowane na płótnie canvas, plakaty, fototapety, zdjęcia które usztywniamy na piance, laminujemy oraz oprawiamy w eleganckie aluminiowe ramy. Udostępniamy miliony zdjęć i grafik twórców z całego świata. Szanujemy prawa autorskie, a wszyscy autorzy zdjęć otrzymują swoje honoraria, więc wszystko kupujesz u nas legalnie. Zapraszamy!
Nasza firma powstała w 2003 r. i początkowo prowadziła działalność w zakresie szeroko rozumianego pojęcia SEO. Od kilku lat zajmujemy się także profesjonalną realizacją zleceń w technologii atramentowego druku wielkoformatowego. Oferujemy obrazy drukowane na płótnie canvas, plakaty, fototapety, wydruki fotograficzne które usztywniamy, laminujemy oraz oprawiamy w eleganckie ramy. Udostępniamy miliony zdjęć i grafik twórców z całego świata. Szanujemy prawa autorskie, a wszyscy autorzy zdjęć otrzymują swoje honoraria, więc wszystko kupujesz u nas legalnie. Możesz także zamówić wydruk ze swojego zdjęcia, a do nas należy profesjonalne przygotowanie do druku. Do naszej firmy należy także sklep www.bajeczneobrazy.pl z identyczną ofertą.
Zdobyte doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt pozwala nam wykonywać wydruki fotograficzne w najwyższej jakości. Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wykonania zleceń na wysokim poziomie. Posiadamy także profesjonalne studio fotograficzne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Obrazy na płótnie, wydruki fotograficzne, fototapety

Obrazy na płótnie
Obrazy drukowane na wysokiej jakości bawełnianym płótnie canvas, naciągniętym na drewniane sosnowe ramy tzw. krosna lub blejtramy o grubości 2cm. Dodatkowo zastosowane kliny służą do naprężenia płótna. Duże rozmiarowo obrazy w środku mają wzmacniającą drewnianą poprzeczkę
Krawędzie boczne obrazów zadrukowane są motywem zdjęcia, dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania. Aby obrazy nie odstawały od ściany, nie montujemy żadnych zawieszek. Między płótnem a ramą jest kilka milimetrów przestrzeni, i tam zahaczamy kołek.
Obraz można pokryć werniksem co podnosi nasycenie w przypadku werniksu błyszczącego, ale także zabezpiecza wydruk przed wilgocią i promieniowaniem UV. Tak zabezpieczony obraz można przecierać mokrą szmatką.
Obrazy, wydruki fotograficzne i fototapety wykonujemy na drukarce uznanej za najlepszą na świecie do wydruków fotograficznych - Epson Stylus Pro 9900. Drukarka ta wykorzystuje nową, zaawansowaną technologię 11-stu kolorów, poszerzającą zakres tonalny druku (HDR). Rozdzielczość druku do 2880 dpi zapewnia płynne przejścia tonalne.

Wydruki fotograficzne
Zdjęcia drukujemy na najwyższej jakości papierze fotograficznym legendarnej marki ILFORD, który oferuje najwyższą wierność odwzorowania detali, barw oraz przejść tonalnych.
Zdjęcia można usztywnić na piance samoprzylepnej, małe rozmiarowo zdjęcia usztywniamy na piance o grubości 5mm, a te powyżej 0,5m2 standardowo usztywniamy na piance 10mm. Jest to znakomita alternatywa dla antyram, ponieważ brak jest jakichkolwiek odblasków, a taka forma prezentacji wygląda bardzo estetycznie i nowocześnie. Do każdego takiego wydruku dodajemy zawieszkę.
Usztywnione na piance zdjęcia możemy oprawić w aluminiowe ramy. W kolorze czarnym i srebrnym zamówienie realizujemy w standardowym terminie 5 dni. Kolory: biały, granat, niebieski, zielony, turkus, fiolet, lila, bordo, czerwony, brązowy, szary, żólty realizujemy na zamówienie w terminie 2 tygodni, a minimalne zamówienie to 3mb po obwodzie.

Fototapety
Fototapety drukujemy na wysokiej jakości materiałach dedykowanych do wewnętrznych aplikacji ściennych. Fototapety drukujemy na zakładkę 1cm. Wymiary drukowanych fototapet ustalacie Państwo sami. Klej do tapet dołączamy gratis! Nasze fototapety są w 100% bezpieczne dla zdrowia i są całkowicie bezwonne!
Uwagi:
Koniecznie należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.

Kupując oferowane przez nas wydruki wielkoformatowe zyskujecie Państwo gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii oryginalnymi tuszami pigmentowymi.
Wydrukuj obraz ze swojego zdjęcia
Pliki muszą być w formacie jpg. Przygotuj zdjęcie które chcesz wykorzystać pamiętając, że wielkość i jakość zdjęcia będzie miała wpływ na jakość obrazu, który chcesz zamówić. Wysłane przez Ciebie zdjęcie jest przez nas profesjonalnie retuszowane i drukowane na wszystkich podłożach jakie są dostępne w naszej ofercie. Tylko od Twojej fantazji będzie zależał efekt końcowy...

Dane Firmy:
NetSpectrum Wojciech Wyszkowski
Ul. Pileckiego 9/4
15-687 Białystok
NIP: 542-210-35-64

Pracownia i Odbiór Osobisty:
Dom Handlowy LIDER
Ul. Wyszyńskiego 2 lok. 86
15-888 Białystok
Czynne: Pn-Pt od 10.00 do 17.00

Dane do Kontaktu:
Tel. stacjonarny: (85) 733 34 62
Tel. komórkowy: 698 612 166
fotki@bajeczneobrazy.pl

Trener zespołu

Tomasz Kuradym