Lista zespołów

Szczegóły zespołu

Dietetyczny Kredens

Lokalizacja:
Białystok

Statystyki zespołu (ostatni sezon)

Mecze Bramki
2 7

O zespole

Drużyna Dobre Chłopaki została po raz pierwszy zgłoszona do BLS w 2012 roku. Początki były trudne i po kilku sezonach z utrzymaniem przyszedł spadek a zawodnicy rozeszli się po drużynach z wyższych lig. Po kilku latach stara paczka wzmocniona o kilka nowych twarzy i sponsora tytularnego Dietetyczny Kredens, wraca aby spróbować swych sił w BLS. Główny cel to jak zwykle zabawa i dobra gra ale jednocześnie zaangażowanie do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

OSIĄGNIĘCIA:
- Mistrz VI-tej ligi w II Turnieju Halowym IX edycji BLS 2017

Sponsorzy

Dietetyczny Kredens to firma cateringowa powstała w 2016 roku. Oferujemy pełne wyżywienie składające się z 5 posiłków od śniadania do kolacji. Opracowując menu postawiliśmy na różnorodność składników pokarmowych oraz tworzonych na ich podstawie dań. W ofercie jest blisko 100 różnych obiadów, 40 zup oraz niezliczoną ilość sałatek i drobnych przekąsek.

Diety opracowane przez nas mają działanie prozdrowotne nie tylko ze względu na wysoką zawartość witamin i minerałów ale również dzięki niskiej zawartości sodu, cukrów prostych oraz cholesterolu. Ponadto nasze posiłki pozbawione są sztucznych barwników, ekstraktów, substancji konserwujących czy aromatów.

http://dietetycznykredens.pl

Trener zespołu

Grzegorz Węclewicz