Lista zespołów

Szczegóły zespołu

Pretorium

Lokalizacja:
Strona:
http://www.pretorium.futbolowo.pl

Statystyki zespołu (ostatni sezon)

Mecze Bramki
2 0

O zespole

Na stronie:
http://www.pretorium.futbolowo.pl

Sponsorzy

Motto Pretorium to pacta sunt servanda (łac. umów należy dotrzymywać).

Pretorium Sp z o.o. jest firmą, której zaufało wielu przedsiębiorców i osób fizycznych. Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną obsługę. Należności klientów odzyskujemy poprzez skuteczne działania windykacyjne, sądowe i komornicze. Licencja brokera ubezpieczeniowego pozwala wybrać naszym klientom najlepszą i najtańszą ofertę ubezpieczeniową na rynku. Doświadczenie zdobyte w zakresie odzyskiwania należności i ubezpieczeń przełożyły się na skuteczne dochodzenie odszkodowań.

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu windykacji. Prowadzimy sprawy na wszystkich etapach, bez względu na wysokość roszczenia, termin powstania zobowiązania czy też skalę trudności wyegzekwowania należności. Nie istnieją dla nas wierzytelności „beznadziejne”, prowadzimy postępowania w trakcie egzekucji komorniczej, wspomagamy i monitorujemy postępowania komornicze. W dotychczasowej współpracy z wieloma firmami bardzo często zaskakiwaliśmy naszych Klientów skutecznością w sprawach umorzonych przez komorników (po bezskutecznej egzekucji komorniczej). Dopóki nasze działania nie przyniosą efektów w postaci wpływu wyegzekwowanych należności, nie pobieramy żadnych opłat z tytułu przyjęcia sprawy i jej prowadzenia.

Pretorium Sp z o.o. poprzez doświadczony zespół radców prawnych oferuje kompleksową obsługę prawną, która jest udzielana zarówno w formie doraźnej pomocy jak i stałej obsługi prawnej. Naszą specjalizacją wynikającą z posiadanej wiedzy i zdobytego doświadczenia jest dochodzenie roszczeń z tytułu nieopłaconych faktur, jak również odszkodowań powypadkowych od Zakładów Ubezpieczeń i związanych z mediami zlokalizowanymi na nieruchomościach (linie energetyczne, wodociąg, gazociąg).

Jesteśmy licencjonowanym Brokerem Ubezpieczeniowym, który realizując ustawowy obowiązek zapewnia Klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową poprzez wybór najkorzystniejszych warunków dostępnych na rynku ubezpieczeń. Niewątpliwą korzyścią wynikającą z możliwości skorzystania z oferowanych przez nas usług jest gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny ubezpieczeń oraz profesjonalna pomoc w dochodzeniu odszkodowań.

Więcej na stronie internetowej http://www.pretorium.eu

Trener zespołu

Rafał Sakowicz