Lista zespołów

Szczegóły zespołu

FC DrTusz

Lokalizacja:
Białystok
Strona:
https://www.facebook.com/FC.DrTusz

Statystyki zespołu (ostatni sezon)

Mecze Bramki
2 5

O zespole

Postanowiliśmy pójść za głosem rozsądku, kierowani wyższą ideą... No dobra, nie będę pisał dyrdymałów i powiem wprost – tak przytyliśmy od tego siedzenia przy komputerach, że w trosce o nasze zdrowie i budżet państwa (wszak leczenie grubasów grubo kosztuje) zaprosiliśmy naszych przyjaciół i założyliśmy amatorską drużynę piłkarską pod światłym przywództwem naszego Doktora. Tak powstała drużyna FC DrTusz, czyli Fajne Chłopaki z Doktora Tusza.

Plany mamy przeogromne, masę pomysłów i jeden wspólny cel – dobrze się bawić, a jak się uda to i wygrać parę pucharów w amatorskich rozgrywkach. Zapraszamy wszystkich na naszą stronę http://fc.drtusz.pl i śledzenia postępów nowo powstałej potęgi w polskiej piłce kopanej.

Sponsorzy

Oferta firmy DrTusz do przede wszystkim profesjonalna regeneracja tuszów i tonerów do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, produkcja zamienników do drukarek atramentowych oraz pogwarancyjny serwis urządzeń. Sprzedajemy również oryginalne tusze i tonery oraz drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Dodatkowo proponujemy skup i utylizację pustych wkładów do drukarek oraz wykonywanie pieczątek metodą błyskową.

DrTusz Sp. z o.o.
ul. Wyszyńskiego 2 lok. 75
15-888 Białystok
tel. 85 7451 280
email: drtusz@drtusz.pl

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na http://www.doktortusz.pl lub na nasz sklep internetowy na http://sklep.doktortusz.pl

Trener zespołu

Kamil Ceckowski