Lista zespołów

Szczegóły zespołu

Drużyna A - Miły

Lokalizacja:
Białystok
Strona:
http://www.druzynaa.futbolowo.pl

Statystyki zespołu (ostatni sezon)

Mecze Bramki
2 3

O zespole

Młodzi, Zdolni, Utalentowani to właśnie My :) Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają piłkę nożną. Zarówno przed TV jak i czynnie na parkiecie bądź też na murawie :) Stawiamy sobie poprzeczkę wysoko dlatego też w każdym meczu dajemy z siebie 100 % i nigdy nie odpuszczamy. Nasz cel to trzy punkty w każdym meczu i pewny awans do wyższej ligi :)

Sponsorzy

Bar & Grill Miły jest pierwszą siecią lokali w Białymstoku serwującym swoim klientom Prawdziwe Amerykańskie Burgery, Steaki i Wingsy.
Powstaliśmy pod koniec 2012 roku, gdzie ku naszemu zdziwieniu spotkaliśmy się z bardzo dużą popularnością oferowanych przez nas amerykańskich dań, nie tylko burgerów. W naszej ofercie znajdą Państwo również steaki, żeberka i skrzydełka oraz dania bezmięsne typu vege m. in. sałatki oraz tortille.

Otworzyliśmy dwa nowe lokale.
Restaurację na ul. Wesołej 16 oraz Amerykański Bar na ul. Zwycięstwa 8.
W obydwu lokalach dysponujemy dużą przestrzenią, wieloma miejscami do siedzenia oraz typowo amerykańskim wnętrzem, nadającym niepowtarzalny klimat tym miejscom. Możemy w nich pomieścić ok. 50 osób. Posiadamy również mniejszy Bar w Centrum przy ul. Kolejowej 22.

Trener zespołu

Sebastian Ignaczuk